Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felirassak pelenkát a pszichiá...

Felirassak pelenkát a pszichiáteremmel? El kéne mondanom a titkom h soha nem váltam szobatisztává estére?

Figyelt kérdés
sajnos valamiért, estére soha nem váltam teljesen szobatisztává. tizenévesen napi fél liter vizet ittam, és így este amikor arra ébredtem h nagyon kell és elindul, akkor csak egy kicsit lett nedves az alsóm, és vissza tudtam fogni. kb havi egyszer volt ilyen. azonban, ez a fél literes ivászat 22 éves koromban vesekőhöz vezetett, ami rohadtul fájt. az urológián alaposan kivizsgáltak, a kő magától távozott veseútjaim rendben, hólyag rendben, prosztata rendben... nekik ott nem mondtam el ezt a problémámat. amikor még kicsi voltam, olyan 8-9 éves, akkor is volt nem kevésszer hogy egyszer csak megindult magától, NAPKÖZBEN, de visszatudtam fogni és csak kicsit lettem nedves. na, ez teljesen elmúlt, azonban mióta volt a kő, én eldöntöttem hogy normálisan fogok inni. napi 2-3 liter vizet megiszom és itt a baj.... valamiért este is rengeteg pisim termelődik, és mostanában minden másnapossá vált, és pár éve pelenkában alszom. nemi életem nincs, nem is vágyom ré, ugyanis aszexuális vagyok. diagnosztizáltak nálam egy asperger szindrómát, migrént, generalizált szorongást és most pánik szindrómával járok pszichiáternek akinek szintén soha nem mondtam ezt el. anyukámnak múlt hét végén mondtam el mi van velem, de nem is lepődött meg annyira, ugyanis gyerekként sokáig ő is bepisilt, de felnőttként már nem. azonban neki a gerince nem csontosodott egy helyen hanem hártyásodott, és ott nincs annyi ideg, elvileg be kéne neki is pisilnie de nem pisil. na most, az alkatomat hátamat, gerincemet, anyutól örököltem.... nem tudom lehet e ez a bajom... amúgy a teljes vérképem kiváló, ultrahang kiváló, neurologia rendben, szemem rendben..... csak a pszichém nincs. egész életemben szorongtam, és valszeg az aspergerem miatt...
2016. júl. 26. 19:19
 1/7 A kérdező kommentje:
az lemaradt h fiú vagyok huszas éveimben.
2016. júl. 26. 19:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát gerinc vizsgálat kellene, hogy lehet-e olyan problémád mint anyukádnak, de nagyon összetett a panasz, ez ilyen tünetegyüttesnek tűnik, esetleg a pszichédre valami nyugtatókat szedni, ha nem lennél feszült lehet a panaszok csökkenének. de sajnos nem tudok orvost mondani aki ehhez ért. ///esetleg ha lány lennél..></. a pszichiáternek viszont éppen elmondhatod, ezeket a problémákat ők szoktak kezelni inkontinens betegeket is. /jah és vannak műtéti megoldások is/
2016. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem bírom ha megérintenek. és a műtétet biztos nem vállalom be. hangulat javítót szedek, de nem használ. 3.-án megyek vissza és megkérem hogy váltsunk vagy emeljünk, mert ez így nagyon rossz... gerinc vizsgálatra elmennék én, ha valaki beutalna, de nagyon nehéz beutalót szerezni manapság... urológián meg nem szeretném h kínozzanak. ha valami komoly lett volna azért kiszúrták volna amikor vesekőnél minden létező vizsgálatot elvégeztek és még 2x mentem vissza kontrollra... bele törődtem, csak éppen a pelenka amit használok drága. sajnos nincs jól fizető munkám, az aspergerem -ami igazból autizmus diagnózis, de én biztos vagyok benne hogy nem vagyok autista, max aspergeres, mivel a szemkontaktus is megvan és normálisan viselkedem általában, ami persze piszok nehéz- miatt nagyon nehezen viseli az idegrendszerem a megterhelést, így csak 4 órában tudok dolgozni és épp elég. emiatt szeretnék feliratni.
2016. júl. 26. 19:40
 4/7 anonim ***** válasza:
hát nem ismerek autistákat de tudtommal ők nem igazán dolgoznak, ez az érintéses izé meg szerintem akár az aszexualitással függhet össze,(meg altatásba nem éreznél semmit) egyébként nem venném biztosra, hogy az orvos bármit is kiszúrna (a vesén kívül xD ) de hát akkor a gyógyszert próbáljátok meg emelni. még esetleg másik orvost felkeresni (az összeset ha kell) beutalót intézni, és panaszkodni őszintén elmondani a problémáid.
2016. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pszichiáter nem tudom hogy írhat-e fel ilyet, sztem csak javasolhat és beutalóval továbbküld urológiára pelenkajavaslat céljából
2016. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az inkontinenciával kapcsolatban valamilyen gyógytea lenne jó, nekem a diólevél jutott eszembe, de lehet, hogy más is hatásos lenne. Gyuri bácsi (a bükki füvesember) szerintem tudna segíteni, ha írnál neki.

Az aspergerrel, migrénnel és a pszichés betegségekkel kapcsolatban két könyvet ajánlok elolvasni: a "GAP szindróma" és a "Gabonaagy".

2016. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo. En nagyon messze elek tolled, talana a fold tulodalan, de ez nem lenyeges. En gyakorlatilag egesz eletemben inkontinens voltam, es vagyok, es megsem sirtam anyit mint te. A te dolgaidat te kell intezzed, nem a pszihiater.
2016. aug. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!