Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vagyok kanosabb nyáron,...

Miért vagyok kanosabb nyáron, mint általában?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy nyáron, sokkal kanosabb vagyok, gyakrabban is áll, és úgy érzem minden nap kicsapnám.

Nálatok is van ilyen?



2016. júl. 28. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor hadd szóljon, ne fogd vissza magad. :D

Nem tudom, más van-e így, de nem hiszem, hogy ez gond lenne. Szerintem az lehet az oka, hogy ősszel és télen például, a szervezet fokozatosan takarékos üzemmódba áll, így a vágyak is csökkenhetnek.

Nem tudom, ez mennyire jó példa, de ez az állatoknál is így van. Van olyan, hogy egy bizonyos évszakban párzik csak.

2016. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaj és annyira megpróbáltam, az egészet fiziológiai szempontból megmagyarázni, hogy a bikinis lányokat majd elfelejtettem! :)
2016. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
párzási időszak van.
2016. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ez a helyzet.. és lassan kezd már zavarni, van mikor napi 2-3x kicsapom, és úgy is áll már pár órára rá.. na de mindegy.. ez van :D
2016. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha kicsit többet csináljuk, az hosszú távon nem okoz gondot?
2016. júl. 28. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Az önkielégítés hátránya, hogy elveszítheted a lányok utáni érdeklődésedet, mert elvagy egymagadban, egyedül is eléred a kellő gyönyört. A másik, a pénisz, megszokja a kéz formáját és szorítását, így nemi aktus során, már nem lesz orgazmus, ha nem teljesülnek ezek a feltételek.
2016. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a veszély nem fenyeget, mert még sajnos sosem voltam lánnyal, de remélem ennek is eljön az ideje. A másik meg az hogy ha oda kerülne a sor, attól tartok gyors lennék. Amit nem szeretnék xD
2016. júl. 28. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:

:D Jókat nevetek a hozzászólásokon, végén még fórum lesz a nyári kanosságodból. :D Ne aggódj, el jön annak is az ideje és hogy meddig tart, az nem fontos, csak az hogy minél többször meg ismétlődjön. Bár asszem rajtad nem múlana. XD

Na jó, de azért vegyük komolyan ezeket a dolgokat. :)

2016. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 János Gilján ***** válasza:
Szerintem a nyari extra kanosságot (részben) okozhatja a napsütés okozta extra D vitamin forrás és a friss idény gyümölcsök fogyasztása, amik tele vannak vitaminnal, ásványi anyaggal. Na meg persze erre rádob egy lapáttal a hölgyek lengébb öltözete is...
2016. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!