Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Középsuliban milyen általános...

Középsuliban milyen általános orvosi vizsgálat van általában (lányokra vonatkozóan is kérdem)? Mi az amire nem kötelezhetnek, ha nem hajlandó résztvenni valaki rajta? (nem minden kötelező) Lennt

Figyelt kérdés

Osztály nevében kérdem!

Eddig csak általános,alap vizsgálatok voltak,semmi durva ilyen súly,magasság,lúdtalp,gerinc,látás ..


2015. szept. 13. 18:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
58%
Semmire nem kötelezhetnek. Nálunk is csak alapvizsgálatok voltak, ezen az oldalon találkoztam először azzal, hogy máshol akár meztelenre is vetkőztetik a gyerekeket egymás előtt, ezt nem szabad eltűrni.
2015. szept. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Én is egyetértek,én is hallottam róla.Csak alsóig hajlandó osztályból mindenki levetkőzni.
2015. szept. 13. 18:39
 3/62 A kérdező kommentje:
Akkor az alap vizsgálatokon persze egyesével elvégeztetjük de máson nem veszünk részt ha egyáltalán lenne(ha nem így gondolták,majd mi gondoskodunk így legyen ám :-))
2015. szept. 13. 18:42
 4/62 anonim ***** válasza:
15%
Nállunk általános 8-ban is volt meg gondolom kőzépsuliban is lessz. Az általános vizsgálatok: Magasság,súj,látás, stb.. Meg nekünk volt nemi szer vizsgálat. De egy kicsit sem vészes. Igaz hogy az összes fiu benn volt de nem kell levetkőzni. Senki nem látott semmit mert sorba kellett álni és csak annyi volt hogy picit lejjebb tolod a gatyád mint mikor pisilsz, az orvos benyúl a boxerba és megtapogatja mindkét golyódat. Utánna felhúzod a gatyád és mehetsz is. Ez kb 5-10 másodperc. Erre amugy azért van szükség hogy meg tudja állapítani hogy nincs-e valami elváltozás a heréden. Esetleg hogy le van e ereszkedve rendesen. Ugyhogy lehet hogy lessz ilyen viszgálat is de mondom hogy nem vészes 15/F
2015. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
18%
Ha orvoshoz hívatnak be általános kivizsgálásra, akkor le kell vetkőzni fehérneműig. 17 éves korban történő prevención előfordulhat, hogy az orvos belenéz egy pillanatra az alsóneműbe, hogy nincs-e valamilyen rendellenesség, ha van, akkor továbbküld. Ezt egyedül ő látja, nem értem mi a gond ezzel. Ebben nincs semmi szexuális vagy perverz.
2015. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt nem tudom,értem,hogy ennek a kérdésnek mi köze a férfiak egészségéhez .Talán másik kategóriát kellett volna választanod .
2015. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
26%
Remélem a moderátor ezt a kérdést is kiszúrja .
2015. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
Hát biztos hogy senki nem fogja a nemiszervét mutogatni.Nem normális dolog hogy ott nézelődjön bárki is.Erre van szakorvos,ahova önálló döntésből megy az ember,munkahelyen sem fogdos az orvos,herének születéskor le kell szállnia,ezt ellenőrzik is kiskorban többször.Iskolában azt kell nêzni hogy alkalmas vagy egügyileg az sulihoz,nem nemiszerveket kell nézni már bocses.Normális embernem iskolai,munkahelyi de még házi dokival nézeti ezt a részét,ha meg akarja nézetni elmegy szakorvoshoz.
2015. szept. 13. 19:07
 9/62 A kérdező kommentje:

Mi kihagyjuk,ehhez nincs köze!

Normális ember akarkinek nem mutatja meg,ez alapján a szemésznek is kitehetnéd:-)

Égő aki nem mer nemet mondani,meg azt gondolja normális hogy ott nyúlkáljanak.

2015. szept. 13. 19:11
 10/62 anonim ***** válasza:
0%
Mit félted a kis p*csödet? Nyugi az orvos a tiedtől csak nagyobbat látott. Amúgy az általános orvosnak megmutatni nem épp olyan, mint egy szemésznek. Mindenki előtt úgyse kell levetkőznötök. Az orvos meg azért van, hogy kiszúrja a rendellenességeket, amit pl te magadtól nem is gondolnál kórosnak. Természetesen ő nem fogja vizsgálgatni, csak elküld szakorvoshoz, az meg már a te dolgod, hogy elmész-e. Persze ha nem akarod, akkor nem muszáj hogy megnézze, de orvoshoz azért megy valaki, hogy megtudja minden rendben van-e vele. Középiskolai kivizsgálás meg abszolút nem arról szól, hogy alkalmas vagy-e az iskolára...
2015. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!