Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lesznek komoly bajok ha...

Lesznek komoly bajok ha tömegnövelő port eszek és pénisz növesztő tapéetát?

Figyelt kérdés
Mien komoly bajok lehetnek majd ha eszt a két terméket használom majd? Gyorsan szertenék egy kicsit izmosabb lenni és olyan 2-3 cm-vel szerteném megnövelni a péniszem. 13/F
2016. júl. 30. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Hülyébb már nem leszel

Pénisznövelő NEM létezik, csak műtét

És az ilyen fehérjeporok csak a fejlődést segítik, de ha nem edzel eleget akkor felesleges tápanyag

Nem tűnt fel hogy a testépítők is edzés után dobnak be egy fehérjeturmixot hogy legyen miből izmot építenie a szervezetnek? De azért tenni is kell,magától nem szánja rá magát, a ház se épül magától hiába van tégla

2016. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Neked egyenlőre nem kell,és nem is szabad semmilyen reklám szereket beszedni.Ne zavarj be a hormon háztartásodba .

Minden megfog növekedni,erősödni,aminek meg kell a jövőben.

2016. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze nyugodtan tapétázd be a farkad.Ajánlom a fűrészporosat.

Amúgy ha eszed is lenne akkor nem lennél ilyen hülye.

2016. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerinted nem tudom hogy a tömegnövelőhöz edzeni is kell én csak ki írtam h lesz e valami nagyobb bajom mint h tönkre bassze a herémet eszt tudtam de hogy más bajok is feléphetnek eszt szerttem volna tudni
2016. júl. 30. 10:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj kapálni vagy fát vágni és lesz izmod.Ne porozz azzal csak mű izmod lesz amikor meg majd emelni kell akkor nézel.
2016. júl. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kapálástól meg a favágástól nem hiszem hogy lesznek bicepszek meg kockák meg mellizom :D a gyúrástól lesz D:
2016. júl. 31. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:
13 éves vagy még gyerek. Sportolj, mozogj rendszeresen, tömegnevelővel még bőven ráérsz.
2016. aug. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13 évesen ne gyúrj, mert megterheli a fejlődő csontozatodat.
2016. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eszed legyen.ne izmod.
2016. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ha nincs izom nincs csaj a mostani csajok az izomra mennek nem az észre :D
2016. aug. 2. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!