Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 19/F vagyok 65kg. Futással...

Lupaa kérdése:

19/F vagyok 65kg. Futással nem teszek keresztbe a "Brutal Gainer" tömegnövelő hatásának? Alternatív módszereket is mondhattok, hogy hogyan legyek arányos lehetőleg szálkás/izmos az kérem ossza meg velem. (Komoly válaszokat lehetőleg)

Figyelt kérdés
A hasamon van egy szép kis úszógumi azt szeretném eltüntetni.

2012. jan. 21. 21:01
1 2
 1/16 anonim válasza:

Hat te hulye vagy.

A brutal gainer az tomegnovelo es nem csak az izmaidat de a hájad is fogja novelni.

De nincs is ezzel gaz, ezert van tomegelo meg szalkasito idoszak.

Most szedjed es kondizz.

Aztan meg ha jol megdagadtal kezdj el dietazni meg futni meg bla bla bla.

2012. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Jah meg 65 kilosan milyen uszogumirol beszelsz?

Vagy talan 150 cenyi vagy?

2012. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha szálkásítani akarsz, akkor nem kell tömegnövelő, szálkásító étrend legyen. 3 g/testtömeg kg fehérje és 2 g/testtömeg kg ch. De én helyedben nem törődnék még egy ideig a kis zsírral, hanem tömeget növelnék, de eközben nem tudsz zsírból fogyni. Egy időben nem lehet tömeget növelni és szálkásítani.
2012. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 dirtboy ***** válasza:

ennyi tudással kár volt pénzt adnod tömegnövelőért.

előbb talán tájékozódni kéne a témában mielőtt bele vágsz valamibe.

2012. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
0%

Ohh johogy nem 5 grammot vigyen be..

Ne vedd be ezeket a baromsagokat, egy atlag embernek naponta 50 gramm feherjere van szuksege.

Szal ha te csak masfelet viszel mar be egy kis creatinnal mar akkor is garantalhato a fejlodes.

Ez a zabalj meg egy nap 500 gramm feherjet a profiknak van kitalalva.

2012. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 dirtboy ***** válasza:

/egy atlag embernek naponta 50 gramm feherjere van szuksege/


hülye vagy te csak nem forogsz,átlag ember a 60kilós is meg a 110kilós is,mind kettőnek 50g kell igaz?

az az 50g semmire sem elég,nem csak pluszba kell bevinni a proteint de a test felhasznált proteinjeit is pótolni kell.

ülj vissza még szerintem a padba egy kis tanulásra hogy ne írj ilyen baromságokat.

2012. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

21:04 , honnan tudod hogy milyen a genetikája? nem biztos hogy hizni fog

a másik okosnak meg , kimondta hogy vigyen be 500g fehérjét????

neki mindössze 130g-ra van szüksége , 50g l*fasz , ahhoz hogy fejlődjön , és persze b*meg , most kezdte de már csináljon creatin kúrákat

istenem....


kérdezőnek

egyébként meg , előbb tömegelj utána szálkásíts , egyszerűbb mint , diéta , tömegelés , megint diéta , nem?

2012. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Atlag ember alatt egyertelmuen nem a 110 kilos testepitot ertettem,hanem egy 70 kilos bolti eladot.

Neki pedig azt ajanlottam, h a testsulyanak a masfelszerese is eleg ahhoz, h fejlodjon.

Vagy talan valahol be van allitva, h csak akkor indul meg az izomfejlodes, ha 3* annyi szart viszek be.

Ha csak 2,5* akkir kiirja a gep, h insert coin vagy mi?

Elarulnam akkor is fogsz noni...

2012. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Jah es olyan bolti eladot, aki nem csinal semmit.

Azert irtam, mert mar megy a 3*, de nem egyszer lattam az oldalon, h 4* ajanlottak a gyereknek.

2012. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én a 3- szoros fehérjét szálkásításhoz írtam, tömegeléshez elég 2 g is testömeg kg- onként.
2012. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!