Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 6. osztályos vagyok, de...

6. osztályos vagyok, de későnérő. Már mindenkinek megnőtt a szerszáma, nekem még nem. Mit csináljak az uszodai öltözőben?

Figyelt kérdés
Mert félek attól, hogy kicsúfolnak. Azt sem szeretném, hogy felálljon, merg
2016. aug. 4. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Azért fiúgyerekeknek már csecsemő korban is feláll, azaz van merevedés, nyilván nálad is. Ha a herék a herezacskóban vannak, akkor nincs ilyen jellegű gond. Ha csúfolni akarnak, akkor mondd meg, hogy későn érő típus vagy és emiatt öreg korodban is fel fog még állni, amikor nekik már nem.
2016. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Bizony-bizony, első válaszolónak igaza van. Mire más már örül neki majd, hogy egyáltalán vizelni tud vele, neked még akkor is állni fog, mint a cövek!


Egyébként a kis pénisznek is vannak előnyei. Én kettőre is rájöttem. Ha egy húgykövet kell kipisálni, nem mindegy, hogy egy kisujjnyi, vagy egy 30 centis péniszen kell végigküzdeni. Másrészt ha a "Más f****val verik a csalánt" mondásnak az elszenvedője az ember, akkor is célszerűbb a kis cerka. :)

2016. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Lóbáld.
2016. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Én koránt sem hiszem azt,hogy mindenkinek nagy lenne .

ha figyelemmel kisnéd ezt az oldalt ,akkor láthatnád,4/10 cm eket írnak ide.Kivétel mindig van ,lefelé,és felfelé is.

Az öltözőben vedd természetesnek az átöltözést.Az uszás végén menj zuhanyozni,akár magaddal is viheted a száraz alsót,amit ott fel veszel .Csak az első úszás foglakozás jelent neked ilyen gondot,a következőkben már ,minden természetesnek tünik .

Jah,az öltözőben mindenki az átöltözéssel van elfoglalva ,nincs idő arra ,hogy a másik pö.. nézegesse .

2016. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lilith1994 ***** válasza:
szia elhiszem hogy el kellemetelen lehet de nem ertem hogy miert annyira gaz ez hiszen csak hatodikosak vagytok. (nezd el nekem no vagyok es ezert ezt nem ertem. de ha ez megnyugtat nekem a mellem csak hetedikben kezdett el noni rendesen) szerintem nem szukseges aggodni e miatt. Ha szegyenled oltozz at a wcben. :)
2016. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor 100% h szivatnak ha wcben öltözne xdd

am nem csufolnak nem jellemzö inkabb nagyokat nezik meg

2016. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szamo77db ***** válasza:
Töménytelen időd van, hogy nőj, erősödj, változz. A péniszed is biztosan nőni fog még!
2016. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

A szekrények szembe fordulva öltözz át,így csak a feneked fog látszódni ha valaki nagyon nézegetni akarna és gyorsan öltözz.Olyan helyre állj ahol kevesebben vannak.



Vagy hosszú polóba menj és a polód maradjon fent és gyorsan amikor lekapod a nadrágod,boxert takarja a péniszed addig a felsőd,gyorsan felkapod az úszógatyát és csak ezután veszed le a pólót is.


Úszás után meg egyből vedd fel a polód és csak utána vedd le az úszógatyát és vedd fel a boxerod,gatyád.Vagy szekrények befelé fordulva öltözz át.



Persze hogy számít ennyi idősen is hogy ne legyen túl kicsi neki, hogy tart tőke,hisz mehet a szívatás,csúfolódás ha valaki eltér fejlődésben vagy bármi másban a többiektől.Beégethetik mások előtt,a lány osztálytársak előtt is cukkolhatják.Nagyon gonoszak tudnak néha a gyerekek lenni.De azoknak az eszük is csak annyi.

2016. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Különben meg honnan tudod. hogy mindenkinek megnőtt?
2016. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
őltőz
2016. okt. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!