Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki tud nekem mondani egy...

Valaki tud nekem mondani egy bevállt kenőcsöt?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van de valamennyire hatra tudom húzni de nemtudom teljesen sem nyugalmi sem merev állapotban! Láttam hogy vannak ilyen kenőcsök amik segítenek a problémán. A kamilla tea is jó erre azt tudom csak még nem próbáltam ki! Valaki tudna nekem segíteni?

2016. aug. 6. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Kenőcsöt csak orvos tud felírni,mert mind recept köteles .
2016. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Meleg vízben vagy sikosító segítségével tornáztasd,húzkod hátra,óvatosan a fitymád vagy menj el urológushoz és ő tud szteroidok krémet felírni(beutaló nem kell,14 éves kortól mehetsz egyedül)
2016. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Vannak ilyen kenőcsök, de ezek mind vénykötelesek. Éppen ezért ne egyedül próbáld megoldani ezt, hanem először keress fel egy urológust, aki majd fel tudja neked írni, miután megvizsgált!
2016. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezek a krémek mennyire hatásosak?
2016. aug. 6. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Változó, van akinek segít, van akinek árt. Hogy nálad most melyik, azt nem tudjuk megjósolni éppen ezért a saját szakálladra ne kísérletezz!
2016. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Sikosító.. Vagy orvos.
2016. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, valaki tud. Urológusnak hívják. Ilyeneket általában amúgy is csak receptre adnak.
2016. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kamilla teát én nem ajánlanám,mert a hiedelemmel ellentétben a kamilla nem puhít,hanem szárít. Bár a gyulladáscsökkentő hatása felől nincs kétség.

Síkosítóval vagy inkább vazelinnel! próbáld meg "tornáztatni".

Ha orvoshoz mész ír fel neked szteroidos kenőcsöt.

2016. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!