Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik lehetnek ezek a kicsi...

Mik lehetnek ezek a kicsi fehér pöttyök hímvesszőn?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és a hímvesszőm kb feléig fehér pöttyök találhatóak. Legalul a tövénél azt tapasztalom hogy a fehér pöttyök azok szőrtüszők ugyanis ott alul azokból jön ki szőr...


Én úgy gondoltam hogy nincs mit szégyellni megmutattam anyámnak, ő azt mondta hogy nincs semmi gond, ezek csak szőrtüszők. Nem lehet komolyabb probléma? Talán mennyek el orvoshoz? Szerintem is lehet hogy csak szőrtüsző, de kicsit félek. Ja és nem elől, hanem hátulról vannak a pöttyök, ha lehet ezt így mondani



2016. aug. 8. 13:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg faggyúmirigy?
2016. aug. 8. 13:13
 2/7 A kérdező kommentje:
Illetve a lányok, titeket ez taszít? (nem mintha volt már részem szeretkezésben)
2016. aug. 8. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
*lett volna már...
2016. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fordyce pöttyök. A férfiak többségének van!
2016. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ezek elfognak tűnni idővel? úgy kb 1 éve vettem észre
2016. aug. 8. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem fognak eltünni,nem kóros jelenség,ezért nincs rá sem kenőcs ,sem gyógyszer.Nem kell ezt senkinek sem megmutatni,felesleges .Ennek csak esztétikai szem pontból van némi jelentősége .Ezek nem mások,mint nagyon apró faggyú pöttyök .Mivel ezen testrészen a legvékonyabb a bőr,ezért átlátszik .
2016. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fordyce foltok,csak esztétikai hiba,és orvosi segítséggel,lézerrel lehet eltűntetni
2016. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!