Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukulet lenne?

Fitymaszukulet lenne?

Figyelt kérdés
Lankadtan hatra tudom huzni,meg neha mereven is addig hogy a makkom pereme ala, de nem mindig,ezzel tudok valamit kezdeni orvoshoz nemakarok menni,fajni se faj meg semmi , kiskoromban le volt tapadva de azt orvos "megcsinalta".Segitsetek legyszi mert van egy baratnom es lassan jonne a sex. 17/f

2016. aug. 9. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
hát pedig az szűkület ... szóval mégis meg kéne gondolnod az orvost. ha nem akarsz kellemetlenkedőt, menj egy magánhoz.
2016. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es ha kiprobalnam azt az otthoni tagitast?
2016. aug. 9. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld, de gyorsan, már így is késésben vagy...
2016. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsit jobban huzogattam es mereven hatrahuztam hogy kilatszon az egesz makkom
2016. aug. 9. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

milyen az az otthoni tágítás?

figyelj, ha szűk és erőlteted, a végén még azt éred el h bereped, aztán begyullad majd hegesedés lesz és így még szűkebb lesz! nem vicc!

szóval abszolút nem látom jó megoldásnak, de ne aggódj emiatt, menj el egy maszek urológushoz, az látott már ezret, aztán mond vmit, de sztem ezt nem úszod meg holmi otthoni próbálgatással, sőt, ahogy írtam, kárt is tehetsz azt még rosszabb lesz ...

2016. aug. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 ös,miért küldöd magán rendelésre ? Ugy gondolog hogy ott több lesz a tudása annak,aki előtte 1 órával még az SzTK ban rendelt .A következőt mondja a doki,holnap keressen meg az SzTk ban,és elteszi a pénzt .

DE tovább megyek,ha azt mondja műtétre van szükség és majd megoldom,hol köt ki a beteg,ugyanabban a kórházi műtőben,mintha Tb beteg lenne .Csak az egyik komoly fizetős,amig a másik ingyenes .A TB betegek még külömebb ellátásban részesülnek .Írom azt is hogy miért ,mert látom ezzel sem értenek 1 et.Mert a fizetős betegre figyeljen az,akinek a pénzt adta .Csak a kötelező rápillantásokban lesz része,még a nővérektől is .

A tb betegre mindenki figyel,még a doki is !!

Volt lehetőségem ezt megtapasztalni .

2016. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jól kivetted a lényeget .... gratula
2016. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!