Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az urulógus milyen vizsgálatok...

Az urulógus milyen vizsgálatokat végez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nah szóval arra lettem figyelmes hogy a spermámban valszeg vér van.Ez mitől lehet?Olvastam hogy ez elég gyakori.Valamint ha valami baj lenne és el kellene mennem orvoshoz félek hogy feláll a farkam vagy ilyesmi.Mit tegyek?És lehet valami összefüggés az esetleges "betegség" és a mértetem között(12cm).És nagyon kevés spermám is van,valamikor alig jön vagy egyáltalán nem.

Bocsi ha hülye kérdéseket tettem fel de tisztában szeretnék lenni mindennel.18 éves vagyok.


2010. ápr. 19. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ja, elég gyakori, ha fertőzésed van...húzz el a dokihoz és ne fertőzd meg a barátnőd
2010. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Fertőzésed van, mindenképp menj el dokihoz. Ha meg feláll hát feláll. Biztos nem te leszel az első. Arról nem tehetsz, mert ugye ha fogdossák azt szereti... :)
2010. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindjárt ne gondolj nemibetegségre. ugyan a véres spermának is lehetnek fokozotai. ezt az orvos is megkérdezi. erős, gyengén vagy haloványan véres. nagy valószinüsége van annak, hogy hugyutri fertőzést kaptál valamitől, vagy valakitől. feltétlen menj urulógushoz. ha szerncsés van antibiotikummal meguszod.
2010. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
öcsém. azt tudom mondani, hogyha bemégy az urulógushoz és meglátod ahogy felveszi a gumikesztyüt és sikosit én állitom, hogy nem fog felállni a farkad.
2010. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsika, hogy megint visszaköszönök,de előjönnek az emlékek. ha "szerencséd" van hátulról elveszi a szüzességedet. belenyul a s.be. nem fáj ugyan ded k.va klényelmetlen. megnézi a prosztatádat, megmaszirozza, de ne félj eközben nem fog felállni a farkad, nem fog elélvezni, feltéve ha nem vagy bu.zi.a farkadon maszirozás közben kijön egy-két csepp bepangó vizelet. ennek a szinére kiváncsik a doki.te kértezted,hogy mire számithatsz.
2010. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!