Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Betadine kenőcs használhat...

Betadine kenőcs használhat pénisz gomba ellen?

Figyelt kérdés

Próbáltam a canestent,de nem nagyon vettem észre változást... El szeretnék menni orvoshoz,de szégyenlős vagyok,és elősször itthon próbálnám meg kezelni.


Olvastam,hogy a betadine kenőcs gomba ölő is,szerintetek bevállhat?


19/F



2016. aug. 17. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz!! Nyugi, egy urológus nem fog kinevetni, cikizni, nap mint nap lát cifrább eseteket, na meg ő azért dolgozik, hogy gyógyítson.

A gomba nem vicc, ha rosszul kezeled, még akár súlyosabbá is válhat!

2016. aug. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ugye nem mindegy, hogy milyen gomba. Attól függően kell a kezelés módját megválasztani.
2016. aug. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is az orvostól félek,hanem család,barátok, szülők stb miatt nem akarok még menni :/ ezért inkább elősször utána szeretnék nézni :(
2016. aug. 17. 00:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Az meg mégjobban elriaszt, hogy nagyon kicsi városban lakom Pest mellett,és ha valaki meglát ott már tudni fogja mindenki
2016. aug. 17. 00:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért, a családod meg a barátaid azt akarnák, hogy szenvedj? Megneadjisten hogy másnak is továbbadd a kórt?

Ne legyél már buta, könyörgöm...

Ha pedig valaki meglát a bőr- és nemibeteggondozóban, akkor mi van? "Egy problémás anyajegy miatt jöttem". Ennyi.

2016. aug. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ez miatt urológusnál kerestem a kenőcsöt amit felírt nekem,de nem találom.lehet holnap átnézem a házat hátha megtalálom.Urológust más városokban is találhatsz pl. korházban,rendelő intézetben.Attól ne aggódj hogy ismerős megláthat,mert semmi köze az egészségügyi problémádhoz.
2016. aug. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Bocs 6 os,SzTK szakrendelésre csak oda mehet,ahova tartozik,ez lehet más városban,mert a lakhelyén éppen ilyen nincs.Ez nem az urológiára,hanem a bőrgyógyászatra tartozik .Beutaló ide sem kell,csak taj kártya,esetleg lakcím kártya.

A Betadine egy általános gyengébb fertőtlenítő .A baktériumokat öli meg.

Magánrendelésre,melynek vizsgálati díja 5-10 e.között van,bárhova mehetsz.Megnyugtatlak magánban is azokkal az orvosokkal lehet találkozni,akik az SzTK ban rendelnek .

2016. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!