Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor megduzzad a makkom, nem...

Mikor megduzzad a makkom, nem tudom hátrahúzni a fitymámat. Fitymaszűkületem lenne? 15/F

Figyelt kérdés

Már kisebb korom óta, így volt, de csak most kaptam észbe, hogy ennek biztos, hogy így kell hogy legyen?

Nem lehet kapni rá valamit, ami "meglazítja"?

És ha nem el kell menni orvoshoz vele, esetleg körülmetélni?



2015. nov. 23. 13:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
normális tisztálkodásnál, mikor kicsi hátrajön, de mikor megnagyobbodik PL: egy lányra :D akkor már nem megy hátra!
2015. nov. 23. 13:18
 2/15 anonim válasza:
53%

Probald meg mikor furdessz lagyos vizben huzogatni a fitymadat addig amig hatra megy es mindes huzogatasnal mineljobban huzigald akkoris hamar merev a futykosod.

Ha nem sikerul beszelj a szuleiddel vigyenek el orvoshoz.

2015. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és még valami: Egyszer kipróbáltam, hogy kicsi állapotban hátrahúztam, és mikor kezdett felállni eléggé fájt. Ez is mitől lehet?
2015. nov. 23. 13:25
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg RÉSZLEGES fitymametszésre lesz szükséged. Mindennapos, rutin dolog. Fel kell keresned egy urológus szakorvost aki megvizsgálja és javaslatot tesz a beavatkozás mikéntjére. Időpontot ad, s pár hét után el is mehetsz. Minimális fájdalommal járó beavatkozás, körülbelül pár napig érzékeny lesz a bőr része. Nem kell félni, csak erőt kell venni magadon és elmenni. Maga az izgalom több fájdalommal jár mint maga a pár perces beavatkozás. Ha nincs szükség teljes körülmetélésre akkor elegendő a részletes körülmetélés is, ez azt jelenti, hogy csak egy kevés bőrdarabtól válnak meg. Pont annyitól ami szükséges. Ez ma tényleg rutin beavatkozás. Nem kell félni az urológustól, nyilván azért választotta ezt a szakmát magának mert nem jön zavarba ha ilyen problémával fordulnak hozzá. És mindenekelőtt, az orvos egy megoldandó feladatként néz a férfiasságodra nem pedig mint a Te egyedi műszered, szóval nem kell szégyenlősnek lenni. Olyan ez mint ha az autóban a félpofa zavarban lenne mert egy autószerelő megnézi.. A szerelőnek ezer és ezer fékpofa ment már át a kezei közt és mind úgy kerül ki hogy készen, meg van oldva. Bátorság, menj el, beszéld meg, normális lesz nem fog bajod esni. Aztán kérsz időpontot hozzá, elmégy, megcsinálja és elfelejted utána az egészet és örülsz. Csak azon fogsz majd sajnálkozni az apró műtétecske után, hogy már réges rég meg kellett volna csináltatnod, mert sokkal, sokkal sokkal komfortosabb lesz az életed ezen része.
2015. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. nov. 23. 13:44
 6/15 anonim ***** válasza:
20%

5 ös ,nagy dumád van.Könnyü ám más farkát vinni a műtőbe .

Neked és a dokinak semmi sem fáj,minden csak tutin .

Hányok az ilyen beetetésektől .Nagy rutinod ebben van .

2015. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
Bocs,4 es -t kellett volna írnom,de az olvasottak után nem csoda a tévesztés.
2015. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez a 6-7 válaszoló nem semmi! Honnan ez a hatalmas tudás és magabiztosság? Tegnap is kiakasztott sok embert a provokatív válaszaival. Ma újra kezdi.
2015. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez mindenkinek saját döntése, nem viszem más "farkát" a műtőbe. Ha összességében nézzük az élet minőségét, hogy az egész életét tekintve egy mennyire pár napos kellemetlenség csupán és utána egy olyan problémától szabadul meg, ami több éven, évtizeden át elkísérné a kérdezőt, akkor...? Nem a középkorban vagyunk, az orvostudomány ettől sokkal sokkal összetettebb dolgokat is meg tud oldani sikeresen. Nyilván a kérdező azért kérdezte mert szeretné ha valaki elmondaná a saját gondolatait. Nekem van olyan ismerősöm aki most végeztetett el teljesen ilyen beavatkozást, s gondoltam nem baj, ha elmondom azt amit nekem elmondott s tapasztalt. Mind emberek vagyunk, s bármelyikünknek lehetne ilyen problémája. Ma már, ilyesmit nagyon könnyen orvosolnak, akkor miért ne mondanám, hogy essen túl rajta? Mennél inkább várakozik annál többet stresszel. Akinek hasonló kis beavatkozást csináltak mind azt mondta utólag, hogy nem bánta meg és csak azt bánja, hogy idézem: " Ilyen semmiségért évekig paráztam". Akkor? Igenis megérdemli a kérdező, hogy javítson az életminőségén, még akkor is ha a farkárló van szó ami nincs annyira szem előtt. Ha valakinek orrműtétre lenne szüksége mert görbe az orra hányan tiltakoznátok, hogy könnyű annak akinek egyenes az orra?! Pedig... Ez csak annak zavaró aki tudja milyen görbe orral élni és milyen utána szépnek látszódni a tükörben. Farok vagy más testrész tök mindegy, van rá megoldás, nem nagy műtét, akkor minek kellene azt írnom, hogy húúú... mikor nincs benne semmi hú.. ! Ötévesek napi szinten ezerszer komolyabb műtéteken esnek át, mert muszáj. Mégis kibírják. Ahhoz képest ez nem kérdés. Akinek ilyen problémája van bátorítom, hogy keressen fel egy urológust bátran. Első alkalommal úgyis csak vizsgálat történik, ahol elmondja a szakember milyen lehetőségek vannak. Ha nem tetszik a felkínált megoldás, bárki azt mondhatja, hogy kösz, nem. De miért mondaná bárki is?
2015. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

Meleg vízben tornáztasd a fitymád minden nap!Pár hét alatt is jelentős javulás tapasztalható.


És enyhe fitymaszűkületed lehet ott néha az urológus szteroidos krémet ír fel.Lehet a te esetedben ez is segíthet és nem kell semilyen műtét sem.


De elmehetsz egyedül is urológushoz,csak tb kártyát és személyit kell vinned és vagy a rendelési időre elmenni vagy időpontot kérni telefonon.

2015. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!