Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves vagyok és elkezdett...

17 éves vagyok és elkezdett szőrösödni a mellkasom normális?

Figyelt kérdés
Azt hittemhogyvége van a szőrösödésemnek, mert kinőtt az arcszőröm is, és már 2 éve nem változott, erre nemrégen elkezdett szőrösödni a mellkasom, mostmár szinte teljesen szőrös, normális ez, hogy ennyirekésőn jelenik meg ott a szőr. Mellesleg mivelajnlott leszedni.

2016. aug. 17. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jézus XD persze hogy normális.. Minek akarod leszedni? Jól van az ott 😂 17F
2016. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nemtetszik hogy ott van, és kilátszik a pólóból a nyakamnál.
2016. aug. 17. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Férfivá érsz. Normális. Egy férfi mellkas szőrös, az más hogy sokan szőrtelenítik. A legjobb a gyanta, de készülj fel, hogy fájni fog, ha erős a szőröd.
2016. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Pedig még nincs vége .Ha leszeded újra ki fog nőni .
2016. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ráadásul, ha leszeded, akkor utána csak erősebben fog nőni. Egyébként a csajoknak (nem mindnek) bejön ez, ha nem túl durva a szőr... nem susnyás. Kicsit edz és máris megbékélsz azzal ott ;)

19/L

2016. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Teljesen normális! Ne tégy ellene semmit. Volt olyan fiú általánosban, aki már nyolcadikban rendszeresen borotválkozott.
2016. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Normális nekem 14 éves korom óta van.

Egyébként engem is szokott zavarni. Én a felső részét leborotválom ahol a pólóból esetleg kilátszik, de időnként az egészet borotválom / elektromos nyíróval. Ne hallgass másokra "ha fiú vagy akkor ne borotváld" meg ehhez hasonlók, ha zavar, akkor igenis borotváld le, ha megbékélsz vele akkor hagyd fent. Ne másoknak tetszél hanem saját magadnak!

2016. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előző vagyok: 17/f
2016. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!