Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnám megnöveszteni a...

Hogyan tudnám megnöveszteni a péniszem?

Figyelt kérdés

Ha van egyáltalán rá megoldás(nagyon remélem hogy van) 19 éves vagyok és csak 14 cm. Önbizalom szempontjából is jó lenne ha legalább 2-3 centit tudnék rajta növelni.

A műtét mennyire veszélyes, mennyibe kerül és mennyi a felépülési idő?



2014. febr. 22. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ez a méret az átlagba már beletartozik,nincs vele gond,ennyi már elég hogy elérd a célod.
2014. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Sokat kell játszani vele, puszilgatni, simogatni, beszélgetni vele, sétálni vinni.
2014. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehogy.Még műtéttel sem biztos a kívánt méret elérése.

Az alhasban lévé tartó izomszalagok átvágása után,lehet

hogy csak 1 cm lenne nagyobb.Az izomszalagok rögzitése utánmeg még lehet hogy kisebb is lenne .Ilyet is olvastam már.

Ami biztos egy ilyen műtét után ,merev állapotban sohasem fog már felfelé emelkedni,mindig a földet nézi .

Mivel ez nem tartozik a kóros mérethez,magánban biztos bevállalnak ilyet is.A kockázatot persze te viseled,nem a doki .

2014. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, de te hülye vagy.

Én nő vagyok. 14cm a legjobb méret. Én bizony az ennél hosszabbat UTÁLOM, mert a méhszájamat döfködi, az meg fáj. Nem tudom, hogy honnan vettétek ti férfiak, hogy a nők hüvelye végtelen hosszú...

165 cm vagyok, tehát átlagos magasságú... És az első barátom kb 13 centijével is totál elégedett voltam :)


Fogadd el magad, a méreted a TÖKÉLETESEN ÁTLAGOS kategória, a 14cm az átlagok átlagának az átlaga. És bőven elég. Akármire.

2014. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, miből gondolod, hogy a 14 kevés? Szerintem semmi köze az önbizalmadnak a centikhez, csak erre fogod rá.
2014. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!