Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Peyronie-kóros vagyok valószín...

Peyronie-kóros vagyok valószínűleg, ha még nem megyek dokihoz, lehet súlyos következménye?

Figyelt kérdés
ERősen felfelé görbül a péniszem, elkezdtem olvasni és megtaláltam ezt a betegséget. Megnéztem és minden tünet teljesen rám illik. 17éves vagyok szüleimnek nem igazán beszélnék ilyenekről, és jelenleg külföldön is vagyok, ezért kérdezem, ha késöbb megyek az veszélyezteti-e a gyógyulást?

2016. aug. 23. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy orvos. Interneten olvasott dologból ne állíts már fel saját magadnak kórképletet ne legyél hipohonder... Menj el orvoshoz.. Majd Ő megállkapítja hogy az vagy nem! 22 / L
2016. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb betegségnél, illetve betegség-gyanúnál fontos lehet, hogy mielőbb orvoshoz menj, és kiderüljön hogy mi a helyzet. Sokkal inkább, mint hogy magad kezdj kutakodni a neten, és mindenfélét bebeszélj magadnak. Ezzel gyógyulást nyerhetsz (ha tényleg beteg vagy), vagy az időben elkezdett kezeléssel elkerülheted a komolyabb beavatkozást. Szóval ha komolynak ítéled meg a dolgot, és aggódsz, akkor irány a doki. Akár kint, akár itthon...
2016. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Kezelése


A korai szakaszban hasznosak lehetnek bizonyos gyógyszerek. Azonban hosszabb távon és súlyosabb esetekben csak a műtét lehet hatékony. Ám mielőtt műtétre kerülne sor, ajánlatos egy-két évig várni, minthogy az állapot egy idő múlva kezelés nélkül is rendeződhet. Azonkívül amíg a közösülés lehetséges és a pénisz görbülete nem túl nagy, érdemes lehet ehhez alkalmazkodni, s így elkerülni a műtétet

2016. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első: Valóban nem vagy orvos és még férfi sem. Ráadásul még férfi nemi szerved sincsen. Honnan is tudhatnád, hogy a kérdező mit tud?
2016. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül Kérdező, tényleg nem vagy orvos. (Minden sértés nélkül mondom- 17 éves létére a kérdezőnek nagyon nagy valószínűséggel még nincs meg az a képesítése, mellyel biztos stabil diagnózist állíthat fel)

Ha van gyanú, mert utána néztél a tüneteknek, esetleg félsz, hogy ilyen betegségben szenvedsz,mindenképp menj el orvoshoz. Egyrészt, nem árt, ha lassan 18 évesen megvizsgál egy doki a lenti fertályon is. Másrészt, az orvos esetleg tud/észrevesz valami olyasmit is, amit te nem, és olyan betegségről is tud, aminek hasonló tünetei vannak, de abszolúte más jellege.

Nem mellesleg, ha tényleg beteg vagy (bármilyen módon) akkor azt minél előbb neki kell állni kezelni, nehogy maradandó kár/kijavíthatatlan dolog keletkezzen. Sok betegséggel az a helyzet, hogy ha már időben elkapják, könnyebben kezelhető.


Velem is volt olyan, hogy voltak bizonyos tüneteim amiket felfedeztem, ezekre találtam betegséget is, amit csak műtéttel lehetett volna helyrehozni. Aztán elmentem dokihoz, aki megállapította, hogy feleakkora betegségem sincs mint amit elhitettem magammal és egyhetes gyógyszerkúrával megjavultam.

Ne érts félre nem azt mondom, hogy a felfelé görbülő pénisszel nem lehet probléma (ezért ajánlom minél előbbi kivizsgálását) csak nem feltétlenül kell rögtön a halálos ítéletet belelátni egy papírfecnibe a császár jobb kezében. ;)

2017. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!