Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Állandóan hozzáér a péniszem...

Állandóan hozzáér a péniszem a wc csészéhez, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ha leülök kakilni, akkor (ha merev állapotban van) hozzáér a wc csészéhez.. Ilyenkor "sajnos", hogy nagy. Ugy nem ér hozzá, ha hátracsúszok az ülőkén, de akkor meg nem tudok kakilni.


Van valami megoldás, azon kívül, hogy ne álló pénisszel üljek le üríteni? Van, hogy egyszerre kell szarni, meg hugyozni is, olyankor nem tudom megvárni amíg pisilek és lelankad.. Van valakinek még ilyen baja?



#Gdhsh
2016. aug. 25. 20:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha néhol nincs ekezet, telefonról irtam, es az "úgy" szóról is lemaradt az ekezet, stb.
2016. aug. 25. 20:21
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Mert aztán olyan nagynak kell lennie ahhoz, hogy hozzáérjen a csészéhez... szinte mindenkinek hozzáérne ilyen esetben.

Megoldás? Gondolj másra.

2016. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hozzáér, mégsincs olyan botrányosan nagy péniszem. Mereven 17 centi, lankadtan 6centi kb.

Amit én csinálok olyankor, hogy kézzel odanyúlok és a péniszemet úgy tartom, hogy ne érjen hozzá. A kaki amúgy sem indul meg egyszerre a pisivel. :D A pisi általában hamrabb jön, és nem sokkal utána már tartanom sem kell.

2016. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy jövök tartani, de ha közben kakálsz, akkor felejtős! :D

38N

2016. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Öreg, nem vagy egyedül a problémáddal, ez engem is idegesít. De nemigen tudsz mást csinálni, mint hogy nem ülsz le álló farokkal sz@rni.

#4: Te állat, ezen jót nevettem :D

2016. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!