Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemiszerv betegsége? (urulogus)?

Nemiszerv betegsége? (urulogus)?

Figyelt kérdés

Na sziasztok, problémám talán ilyesmi lenne: [link]


DE, nincs semmi kellemetlen hatása itt gondolok a Viszketés, fájdalomra!


Ezek közűl annyi egyezik, hogy talán egy icipicit nehezebb a vizelet (nem vészes) és a külső tényezők

Leírom nekem, hogy nézz ki a makktetején a húgycső kivizető lyuknál duzadt közvetlen körülötte (olyan mintha csak a makknak (minek is mondjam..? makkon lévő bőr? de az nem is az na mind1, most annak fogom hívni)(valaki leírhatná minek lehetne azt nevezni) a bőrre lenne kicsit felgyűrődve ott, illetve lentebb az aljánál sötétebb színű.

Alapjáraton ezek nem is zavarnának amíg nem folytattok mással nemi aktust, de most kiváncsiságból utána olvastam és annyi ijesztő dolgot lehet olvasni (aminek mondjuk lehet fele se igaz, de inkább elmegyek mint hogy nagyobb baj legyen.)

Már vagy fél éve ilyen lehet több lehet kevesebb nem tartottam különösebb gondnak így nem foglalkoztam vele.

Ezzel hova kell fordulni? Urulogus? Vagy hova? Mit fognak csinálni/megnézni? Ernyedt állapotba nekem elég kicsit a péniszem kb 3-5cm így megtudja nézni?

Muszáj bevonni a szülőket? Itt helyben ilyen sztk szerű dolog van, hogyan lehet beutalót szerezni oda? Háziorvos nélkűl, ha lehet, vagy lehet simán időpontot kérni esetleg?

Tudom-tudom sok hülye kérdés, de én se akartam, hogy ez történjen így valahogy meg kell oldani akár mennyire is ciki nekem.

15/f



#bőr #pénisz #makk #betzegség #orulogus
2016. aug. 26. 18:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve, ha valamit add rá szóval ki ír valamit kenőcsöt, vagy bármit azt én is kiválthatom 15évesen?
2016. aug. 26. 18:58
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Urológushoz nem kell beutaló. Időpont sem kell. Derítsd ki, hogy az sztk n belül, mennyi az urológia telefonszáma, és hívd fel. Köszönsz udvariasan, elmondod ki vagy, és miért szeretnél elmenni hozzá. Mond meg, hogy tanuló vagy, és így tudna e fogadni. Ennyi. Ott meg majd köszönd meg a kedvességét.
2016. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Szóval az a gondod, hogy a húgycsőnyílásodnál meg van duzzadva a bőr? Az urológus a méretedtől függetlenül meg tudja majd vizsgálni. Beutaló nem kell és általában külön időpont sem. A vizsgálatra már egyedül is elmehetsz, a gyógyszert is kiválthatod, de mégis azt javasolnám, hogy legalább az egyik szülőddel beszéld meg, hogy kísérjen el!
2016. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

2 es ,ne adjál már félre tájékoztatást.Nem az urológián kell jelentkezni,mert ott ilyennel nem foglalkoznak .

Az SzTK beteg felvevőjénél lehet telefonon is jelentkezni.

Ez minden SzTk ban igy működik .

2016. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3. Nem mindenhol kell jelentkezni. Te se adj félrevezető információt. Kórház válogatja, hogy van....
2016. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én, ha elmegyek az rendelő elé leülök és mondom az asszisztensnek, hogy jönni akarok, odaadom a taj kártyát majd szólít vagy későbbre ad időpontot.
2016. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A ti kórházatok ,rendelőtök egy külön eset.Ott külön eü. szabályok vannak ,eltérnek az országostól .
2016. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
6 os,ha dolgoztál volna eü.ben,tudnád mi hogy van .
2016. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jah. De több kórházat is tudok, ahol nem úgy van ahogy mondod. ;). Érdekes nem?
2016. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megyek kórházban sincs ilyen amit mondasz.. Rendelő előtt kérsz időpontot. Vagy felhívod a kórház számát, megadod utána a rendelőszámát és egyből odakapcsol és ott kérsz telefonon időpontot. Nagyon érdekes nem. Biztos dolgoztál eü-ben, ha te mondod. Takarítás nem ugyanaz. ;)
2016. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!