Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kürülmetélés után mikor lehet...

EXpeke kérdése:

Kürülmetélés után mikor lehet fürödni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 napja volt fitymatúltengés miatt egy körülmetélés műtétem,nagyon szépen gyógyul szerintem.Nem volt se vérzés,se kiszáradás meg semmi.Napi 3* kamillázom meg kenem betadin kenőccsel.A kérdésem az lenne hogy fürödni (nem tusolni) mikortól lehet?

2016. aug. 29. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem mondta el az orvos?

Minimum 4 hétig nem. Legalább azt az időt meg kell várni, míg a varratok kiesnek. Utána is még néhány napig zuhanyzás ajánlott, de már mehet rá bővebben víz.

De első fürdés alkalmával se áztasd túl sokáig magad.

2016. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha mész kontrollra, akkor kérdezd meg.

Addig ne.

2016. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az orvos elfelejtette említeni.Köszi a választ,én már holnap fürödtem volna.
2016. aug. 29. 11:06
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Ekkora baromságokat neked nem válaszolhatnak

Látszik ,hogy nem voltak műtve,a kórházi ágyat sem nyomták a sebészeten .

Zuhanyozni ,már másnap szabad.A végig folyó víz nem árt .

A kádban való ücsörgés a TILOS !

2016. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"4 napja volt fitymatúltengés miatt egy körülmetélés műtétem"

Részleges? Csak, hogy rövidebb legyen, vagy volt más oka is? (Simán fitymatúltengés miatt nem szokás csak műtétre menni...)

2016. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Teljes körülmetélés volt.Muszáj volt mert nagyon megnehezítette az életemet.A szexet is ahelyett hogy élveztem volna,olyan fájdalmam volt hogy nehéz leírni. Szorította nagyon a bőr a makk végét ha hátra volt húzva.

Am köszi a választ,de akkor a kádban ücsörgést akkor felejtsem el örökre,vagy csak sok idő múlva lehet?

2016. aug. 29. 22:27
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Ugyanez volt velem is. Csak én azt gondolom kellöen felkészültem, hogy mit hogyan tegyek,és ebben találtam segitséget is, egyedül ezt felkészületlenül nem jó végigcsinálni. Ezeket a kérdéseket ugyanúgy feltehetted volna plö a műtéted előtt olyan szakembernek, aki ezzel foglalkozik, és tud is időt szánni rád, és ilyenek azért most már vannak szerencsére,hisz én is találtam. Ezért van még talán fitymám, Pedig hidd el, nekem meg se mozdult az egész, és totális an kivoltam bukva! Most meg huzogathatom, mert kértem ezzel foglalkozó segitséget!:)


Ilyen az élet. Aki keres az talál, és megtervezi, hogy oldja meg, ő biztosabban huzogatja magának később.Aki meg nem keres, nem talál és biztos fitymátlanodik is sajnos,ahogy te is.


Egy tanácsot én is kaptam az én kiválaszott segitőmtől, tőle tudom,hogy amig a sebeid be nem gyógyultak teljesen, nem fürödhetsz. Ez jó esetben 3-4 hét,rosszabb esetben 6-8 hét. Utána engedheted a habfürdőt magadnak!:D

2016. aug. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
7 es,én már a kórházban is zuhanyoztam .
2016. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még kérdezni hogy az baj hogy ha gennyedzik a makk alatt?
2016. szept. 1. 21:39
 10/15 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább ilyen fehér váladék vagy mi.
2016. szept. 1. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!