Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kürülmetélés után mikor lehet...

EXpeke kérdése:

Kürülmetélés után mikor lehet fürödni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 napja volt fitymatúltengés miatt egy körülmetélés műtétem,nagyon szépen gyógyul szerintem.Nem volt se vérzés,se kiszáradás meg semmi.Napi 3* kamillázom meg kenem betadin kenőccsel.A kérdésem az lenne hogy fürödni (nem tusolni) mikortól lehet?

2016. aug. 29. 10:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha gennyezik, akkor vissza kéne menni az orvoshoz, mert az fertőzésre utal.
2016. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen de a genny az sárga nem? ez meg ilyen fehér válladék szerű.
2016. szept. 1. 23:34
 13/15 anonim válasza:
100%
Az első 3 hétben minden előfordulhat, de igazából szinte minden természetes velejáró. Nekem is gennyedzett, vérzett, stb.
2016. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.Szerencsére tényleg csak valami fehér válladék volt mert gyógyul a seb.Még az a kérdésem lenne hogy mikor esnek ki/szívódnak fel a varratok? 2 nap múlva lesz 2 hete a műtétnek de eddig csak egy esett ki,meg van 1-2 ami kiáll de nem merem kihúzni mert félek hogy lesz valami,pedig nagyon kint vannak már.
2016. szept. 6. 13:30
 15/15 anonim válasza:
100%
Magadnak ne húzd ki. Én a negyedik héten mentem vissza az orvoshoz az összes varrattal és ő fájdalom mnetesen kihúzta őket. Nemtudom mások mit írnak itt hogy egy hét után kiesett nekik már az összes varrat... Az orvos is mondta hogy azért ez komoly dolog, és hogy szakembernek kéne kivennie őket. Felszívódó varrataim voltak.
2016. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!