Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymám nehezen húzódik...

A fitymám nehezen húzódik hátra. (a többi alul)?

Figyelt kérdés
15 éves vagy, és a fitymám nehezen húzódik a makk felétől túlabbra, és ha igen hátrahőzom magától nem megy vissza. A fityma vége elég szűk és ez okozza aproblémát. Olvastam pár dolgot ezzel kapcsolatban, de itt azt szeretném megkérdezni, hogy ezt itthon meg lehet-e oldani vagy muszáj orvoshoz fordúlni?
2016. aug. 29. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj orvoshoz fordulni....

Rövid a fitymaféket vagy pedig fitymaszűkületed van.

2016. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
fitymaféked*
2016. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez valószínűleg fitymaszűkület, hogy mennyire súlyos, azt elég nehéz lenne így látatlanban megmondani.


Ha esetleg visszaolvasnál, rengeteg ilyen kérdés volt már, ahol aztán többen leírtak különböző módszereket, amivel -elvileg- elérhető több-kevesebb javulás, ha nagyon nem szeretnél (még-mivel előbb- utóbb sor kerül rá, ha máshogy nem oldódik meg) orvoshoz menni vele, akkor egy próbát megérhet.


Viszont annak ellenére, hogy nem akarsz orvoshoz menni vele és kellemetlen, a legjobb megoldás biztosan az lenne.

Azzal hogy elmész még semmi nem történt, adna opciókat hogy mik a lehetőségeid, aztán a szerint dönthetnél.

gondolkodj ezen is

2016. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz megallapitani hogy pontosan mi a gond, több baj is lehet
2016. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én szívesen elmennék orvoshoz, szerintem is ez a legjobb megoldás, deee... a szüleimmel nem olyan viszonyba vagyok (félreértés ne essék, jóba vagyok a szüleimmel meg minden), hogy ilyesmiről beszéljek velük, és egyedül meg nem mehetek el egy orvoshoz...
2016. aug. 29. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy nem mehetsz? Kérsz időpontot és elmész, nem kell oda anyucit vinni! :) Hidd el, nem fog az orvos ezen szórakozni, hogy kiskorú vagy. A betegséget kell kezelni, ez neki a lényeg!
2016. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6/6 os... ha ez igaz az tök szuper, csak nem épp városba lakok és nincs igazá kórház úgy a közelben, és Ukrajnában élek, a árosban full ukránok vannak és nem igazán beszélem a nyelvet xD
2016. aug. 29. 23:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Meleg vízben próbáld ki hogy meddig tudod a fitymád ernyedten és merev állapotban lévő péniszedről hátrahúzni?


Meleg vízben megpróbálhatja napi szinten a fitymád tornáztatni,óvatosan hátrahúzkodni és figyelni hogy 1 hónap alatt javulást tapasztal e.


Ha nincs javulás 14 ves kortól egyedül elmehetsz urológushoz,beutaló nem kell,tb kártyát kell vinni.Vagy menj el a rendelési időre vagy telefonon is tudsz időpontot kérni akár vagy magán rendelés keress

2016. szept. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!