Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szárazra töröljem a makkom...

Szárazra töröljem a makkom fürdés után?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi h miután megfürdöm, a makkom megtöröljem-e. (van fitymám)

Melyik a jobb? Mármint úgy értem, pl ha nem törlöm meg akkor nagyobb az esély arra h a bacik elszaporodnak?



2016. szept. 4. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen! szárazra kell törölni, és a fitymát vissza kell húzni rá. A faggyúmirigyek gondoskodnak, hogy ne száradjon ki a makk felszine.
2016. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen!! ^^
2016. szept. 4. 09:51
 3/10 anonim válasza:
21%
Inkább akkor nagyon az esély, ha szárazra törlöd, mert a törölközővel újra felviszed rá azt amit lemostál róla, ha csak nem valami külön steril törlőalkalmatossággal törlöd meg.
2016. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Mindent szárazra,a lágyékot,zacsit,hogy a gombák se tudjanak megtelepedni.
2016. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3.! Hogy vinné fel a törölközővel amit lemosott róla. Az nem lemegy a lefolyóba. És tételezzük fel hogy amivel törölközik az a törölköző is tiszta. Én nem hallottam olyat, és főleg nem csináltam olyat hogy fürdés után a makkom nem a törölközőmmel töröltem meg. Más dolog, hogy néha vizelés után megtörlöm papírtörlővel, de ez sem általános.
2016. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MZ.per.X válasza:
A meleg, nedves környezet a legjobb táptalaj a baktériumoknak, gombáknak, fertőzéseknek.
2016. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És a törülköző streil? Életemben nem töröltem a makkom szárazra fürdés után, de még soha nem volt gombás.
2016. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 es nagyon gáz amiket irogatsz
2016. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mitől lenne gáz, amikor igaz. Nem törölgetem meg a makkom, főleg nem hátrahuzva, szárazra, mégsem büdös, és sosem volt gombás. Egészséges makk nem lesz gombás.

És ki se szárad

De te csk mosd antibakteriális szapannal, meg ez egész tested is.

2016. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem így tanítottak igen:)
2021. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!