Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves vagyok . Fitymám...

12 éves vagyok . Fitymám pegyhüdt állapotban majdnem teljesen feljön de ha felál egyáltalán nem jön fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha zuhanyzáskor huzogatom helyrejön?nem szeretném ha körül metélnék.
2010. ápr. 22. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt kicsit tágítgatni kell a fürdés után, orvos felír hozzá krémet, szerintem látogasd meg, nem vészes, sokaknak van ilyen probléma. Ha sokáig húzogatod (finoman, hogy ne repedjen be az előbőr) akkor meglazulhat valamelyest, hiszen normálisan le lehet húzni és vissza, nincs gond.

Azért, ha valami módon vágni akarnak, akkor nagyon vigyázz, mert a dokiknak az a legegyszerűbb, ha egy teljes körülmetélést csinálnak, de ezt ne hagyd, engem is körülmetéltek és nagyon sok gond van vele és még undorítóan is néz ki.

A legkevésbé problémás beavatkozás a bemetszés, ha mégis vágni kell. Ez nem is látszik utóbb és nagyon gyorsan gyógyul, ezzel lehet lazítani a fitymán.

Ha ez nem vezet eredményre, akkor létezhet pl a Z-plasztika, azzal szintén meg lehet menteni a fitymát és lehet segíteni a bajon.

Ha minden kötél szakad, akkor lehet részleges metélést is csinálni, akkor nem az egészet, csak a beszűkült részt műtik le, de ez nagyságrendekkel jobb eredményt ad, mint a teljes fityma lecsonkolása.


Az a lényeg, hogy minél többet tarts meg a fitymádból, ha valamelyik doki csak a teljes körülmetélést akarja, akkor azt inkább hagyd ott. Az a gond, hogy ha elrontják, nem fog tetszeni utána, akkor már nincs visszatánc, úgymarad :(

2010. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne is hagyd, hogy körülmetéljenek, mert az szopás
2010. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!