Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok. Merevedéskor...

16 éves vagyok. Merevedéskor nem tudom hátrahúzni a bőrt a péniszemen, csak egy kicsit. "Lankadt" állapotban semmi probléma nincsen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Rövid a fitymaféked vagy szűk a fitymád?

Amúgy orvos lesz a vége, azon belül is valszeg kenőcs vagy műtét (kisebb vagy nagyobb). Inkább most menj el, mint kellemetlen legyen az később az együttlét. Amúgy miért csak ilyen későn fedezted fel?

2010. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Neharagudj de ezt nem teljesen értem.

De ha minden igaz, akkor szűk. De én semmiképp nem akarok műtétet.

2010. aug. 9. 17:10
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha szűk, akkor az a rosszabb verzió. Lehet belőle körülmetélés is, de ez csak még rosszabb esetben. De mondom, ha most nem teszel ellene, nagyon szar lesz a közösülés, és csak nem akarsz hátralevő életedben szenvedni emiatt. Amúgy nem nagy cucc a műtét, ha szerencséd van, öt percbe fog telni. Aztán pár hét múlva már harcra kész a dákó.
2010. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha a körülmetélés lesz az egyetlen módszer, akkor szűzen fogok megdögleni inkább.
2010. aug. 9. 17:18
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha rövid a fitymafészek le tudod húzni de nincs hely a bőrnek ezért visszaugrik.

Ha szűk a fitymád akkor a meredt pénisz nagyobb makkja nem tud rajta átférni.

Kenőcs hatékonyságával kapcsolatban vannak aggályaim.

Valószínű inkább, hogy körülmetélnek Nem nagy valami én is átéltem, csak én 6 évesen.

Eleinte kellemetlen lesz a csupasz makk, de utána tovább bírod majd a szexet elélvezés nélkül, mert a makk megszokja az ingerlést és többet kell "kényeztetni".

Ha férfi vagy elmész orvoshoz.

2010. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hát akkor fiam szexelni sem fogsz.
2010. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát ez most alaposan elkeserített.

De nem hinném, hogy készen állnék erre a műtétre.

Hiszem még, hogy valami csoda folytán rendbejöhet, és még "gyakorlok". Megpróbálom hátrahúzni .. stb..

2010. aug. 9. 17:22
 8/15 A kérdező kommentje:

Rendben ... milyen orvost kell felkutatnom ezügyben?

Először csak szeretném megnézetni, hogy pontosan tudjam, mi a bajom.

2010. aug. 9. 17:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

hé sztem nincs ok az aggodalomra, velem is ugyanez volt igaz olyan 10 éves koromban.. nem kell műtét, csak pl este fürdésnél merev állapotban feszegessed hátra a bőrt, egy idő után tágulni fog...

mindenesetre vesztenivalód nincs ezzel :)

2010. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat :)


1 hónapot várok még, és megpróbálom azt, amit az utolsó válaszoló írt. Ha nincs javulás, semennyi, akkor felkeresek egy orvost, és megkérdezem mi a teendő.

Ha azt mondja, hogy metélés lesz, akkor .. hát nem tudom. Meglátom.

2010. aug. 9. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!