Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési problémák léptek...

Apexpredator kérdése:

Merevedési problémák léptek fel nálam hirtelen egyik napról a másikra, mit tehetek orvos bevonása nélkül?

Figyelt kérdés

Történt egy nagyon túlfűtött "előmelegítés" baràtnőmmel az első együttlétünk előtt, de akkor azonnal nem volt alkalmunk egymàsnak esni. Hülyeségnek tűnhet, de olyan mintha kiakadt volna az izgalmi "skàlàm" és màsnap mire alkalmunk volt az együttlétre nem tudtam úgy felizgulni ahogy akartam és kudarcot vallottam... Rendkívül kellemetlen és soha nem tapasztalt tünet ez nàlam és kb 1 hete nem tért vissza a "kőkemény" erekcióm, csak egy gyenge utànzata a régebbi önmagamnak és ez is sok munkàval.


Tud valaki bàrmi nyugtató dolgot megosztani velem, tapasztalat, szakmai tanàcs stb? Orvost valahogy kikerülném, mert nagyon ciki, főleg ilyen fiatalon, ràadàsul kis vàrosban pletykàs népség... Megoldja az idő vagy sürgős beavatkozàst igényelhet? Mintha időm lenne is, a baràtnőm tűkön ül....

25/F



2016. szept. 9. 22:52
 1/5 anonim válasza:

Valószínű, hogy tűkön, máson nem nagyon tud. lol :D


Nálam is jellemző ez, bár sokkal kisebb "kihagyással", vagy "köztes idővel", vagy minek nevezzem. Ha felizgatnak és nem tudok csúcsra jutni, majd lelankad, eltelik idő / mást csinálunk, aztán visszatérnénk hozzá, jelentős minőségbeli csökkenés tapasztalható, és nem is olyan erős az erekció.


Ez a köztes idő nekem néhány óra, maximum 1 nap, de nekem alapból elég nagy a szexuális étvágyam. Másnál lehet ez az idő más... de részemről én létező jelenségnek tartom, nem gondolom, hogy szükséges külső beavatkozás.

2016. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A "poén" az, hogy az én étvàgyammal sincs probléma, mégis az említett eset óta mintha elvesztettem volna az irànyítàst a szerszàm fölött. Azelőtt elsülés utàn is gyorsan regeneràlódtam és hamar készen àlltam màsodjàra és akàr harmadjàra is... Most meg mintha hiàbavaló lenne az akaràsom, még "megmoccanni" is nehéz és az istenért sem akar durranàsig megtelni vérrel... Csak àrnyéka vagyok önmagamnak még ha nagy nehezen el is jutok valami keménységnek nevezhető szintre.


Köszönöm a vàlaszod!

2016. szept. 10. 07:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre nekem is kellene válasz... bár nekem ezzel már régebb óta vannak problémáim. Bár barátnőm sincs, nincs kit kényeztetni.
2016. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Másnap megint azt a szintet szeretted volna elérni,ami előző nap volt .Ez volt az első hiba,meg akartál felelni magadnak,és a barátnődnek is .Rágölcsöltél a dologra,mi lett az eredmény,láthattad .Sok fiú mond csődöt az elsőnél,a nagy megfelelés miatt.Mert ott motoszkál a háttérben,a mi lesz ha ...Mi lenne,újabb próbálkozás,és egy szer csak bejön .Nem kell ebből ügyet csinálni,mert ha ez fokozatosan ilyen miatt nem jön össze,padlót fogsz.

Na onnét nehéz ám fel állni .Az önbizalmadat nem szabad elveszíteni .A barátnőd meg maradjon csak megértő,kevésbé tudja mekkora dolog a merevedés megtartása.Nem akarok most bunkó módon fogalmazni,vagy 1 nőt is megbántani,de nekik elég csak szét tenni .Ehhez meg nem kell sok energia .

2016. szept. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Örömmel nyugtàztam, hogy elmúltak a tünetek és újra a régi vagyok, minden működik! Semmi szerhez és orvosi segítséghez nem folyamodtam, csak bő 1-1,5 hét pihenésre volt szükségem, hogy visszanyerjem a formàm.


Ugyan elgondolkoztam egy vény nélkül kapható "férfierő növelő" szeren, ami Optiman névre hallgat, de végül nem rendeltem. Bàr ez csak "tuning" elvileg mellékhatàsok nélkül, szóval nem gyógyszerről van szó.


Köszönöm a vàlaszokat!

2016. szept. 12. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!