Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitöl fájhat a jobb herém?

Mitöl fájhat a jobb herém?

Figyelt kérdés

Már harmadik napja érzem hogy érzékenyebb,és fáj egy kicsit a jobb herém.


Az interneten olvasgattam utána a dologról,és elég ijesztö dolgokat irtak.


Mindenesetre többször is át tapogattam és megnéztem,de se egyéb elszinesedözést,sem duzzanatot nem észleltem.


Orvoshoz egyenlöre nem mennék vele,de az internet is jól rám hozta a frászt.


Nem szeretném elvesziteni,mert még fiatal vagyok és a barátnömmel komoly terveink vannak. Nem szoltam még róla senkinek.

Nagyon kinos.


Gondoltam hátha ti tudtok segiteni.

Van esetleg rá valami otthoni kezelési módszer?

Vagy egyáltalán mitöl lehet ez?


Hétfön még semmi bajom nem volt. Kérlek válaszoljatok.

20 éves vagyok.



2016. aug. 17. 18:22
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Pontosabban hétfön este fele kezdtem érezni,kinomban vettem be egy Algopyrin-t. Azt hittem elmulik,de nem.
2016. aug. 17. 18:26
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a korban a viszeresség szokott leggyakrabban elő fordulni.Csak úgy sok mindent nem is láthatsz .Ha már a herében gyengébb a véráramlás ,az is okozhat fájdalmat .
2016. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Viszeresség bármelyik korban lehet. Nem hinném, hogy ilyen bajod lenne. Szerintem enyhébb mellékheregyulladás lehet, vagy prosztata ami kisugárzik a herékhez. Vagy nem is ott fáj, hanem más valami dolog, pl gerinc. Legjobb, ha elmész urologushoz. Nem kell kinek szólni, csak fogod magad és oda mész. :)
2016. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

Így igaz 3 as,mert már születési korban is lehet .De ha jobban utánaolvasol az orvosi leirásokban,ott olvasható,hogy ez 17-21 éves korosztály betegsége,és még az is kik hajlamosak erre .Ezen korosztály 47 % át érinti .

Prosztata gondok is lehetnek fiatal korban is,de mégis az 50 felettiek a kiemeltek ebben .A prosztata ráknál is megvan,hány évestől a gyakori .

2016. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
a 47% ot a saját válaszaid alapján mondod? Akkor 17-21 éves korosztály minden második emberét érinti. Ez több száz ezer ember. :) Akkor csak ilyeneket látnál az urologiákon. Dehogy érinti.... Ne beszélj butaságokat inkább maradj csöndben.
2016. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Egy baktérium elkapása nem korosztályfüggő. Egy 14 évesnek is lehet prosztatagondja. Elég, ha nem mosol kezet és nyilvánosan használj egy WC-t.
2016. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Mert ugyebár a prosztata és a herék mellékherék gyulladás hátterében baktériumok állnak amelyek nem válogatnak. Hogy jajj ez egy 21 éves akkor távozzunk, mert nekünk 50 éves kell. Persze természetesen van benne ráció hiszen 50 évesnek gyengébb lehet az immunrendszere, de ugyanakkora eséllyel kaphatja el egy fiatal, mint egy idősebb. Nagyobb az esély erre, mint, hogy viszeressége legyen. Ezt te így látatlanba benyögted amikor csak egyetlen egy tünetet a fájdalmat mondta. A viszeresség már nagyobb stádiumban okoz fájdalmat, látom te nem olvastál utána eléggé vagy rossz helyen kutakodtál.A 47%-os statisztikádon meg csak nevetni tudok, mást nem. Nem csoda, hogy lepontoznak mindenhol.


Kérdezőnek: Nem kell aggódnod, ha probléma van gyulladással kapcsolatban kapsz antibiotikumot és rendben jössz, a golyóid nem fogod elveszteni. :)

2016. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem te a teljes lakosság visszerességi problémájának statisztikáját írtad le és nem a 17-21 éves korosztály UROLOGIAI problémáját. Mert ugyebár nem csak a herében lehet visszér, hanem máshol is amik nem okoznak feltétlen problémát... Maximum erre mehet a 47%-od. Olvass picit még utána okoskodás helyett.
2016. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Magától egyébként esély sincs hogy elmulik? Vagy ha szedek be fájdalom és gyulladás csökkentö gyogyszert az se? Vagy egyéb otthoni kezelési módszer van?


Egyenlöre nem mennék orvoshoz,mert eleve az a ember vagyok aki nem szereti mutogatni magát,felénk egy idös úr az urulògus. Nem vonom kétségbe szakmai tudását,de 70 es évek közepette fele már nyugdijas lehetne. És attol tartok hogy észre sem venne semmit.


Meg a másik hogy az idöpontra gyere vissza,mindenhol ez megy. Én meg az alatt a 1-2 hét alatt ki készülök,idegileg is,arrol meg nem beszélve hogy tovább romolhat a helyzet ha tényleg nagyobb bajom van.

2016. aug. 18. 12:56
 10/25 anonim ***** válasza:
Akkor magán urológus és hamarabb kapsz időpontot. Ha sürgős csak bemész a szakrendelésre és mondod mi a probléma, nem biztos, hogy időpontot fognak adni, ha fájdalmad van. :). Nem csak öregebb urologusok vannak. Vannak fiatalabbak is. Akár rezidensek, de még 30-40 körül is. Hidd el láttak már rosszabbakat is felesleges félned. Ha még jobban fog fájni akkor úgy is elfogsz menni és legyőződ a félelmed. Ha fáj menni kell, ha elmúlik akkor is menni kell, hogy egyáltalán mitől volt ez, mert a fájdalom azt jelzi, hogy valami nincs rendben. Amúgy minél később kérsz időpontot annál később jutsz el, szóval kezd el böngészni a netet hova tudsz elmenni és telefonálj. :)
2016. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!