Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Görbül a péniszem ez betegség?

Görbül a péniszem ez betegség?

Figyelt kérdés
17 vagyok es balra görbül a péniszem Honnan tudom hogy ez nem peyronie betegségtöl van?

2016. szept. 10. 13:22
1 2
 11/14 szamo77db ***** válasza:
Szerintem nem függ össze a dolog azzal, hogy melyik kezeddel maszturbált. Én jobbkezes vagyok, a masztit is mindig jobb kézzel csináltam, még sem görbült el a farkam.
2016. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Elnézést kérek... Nem fogalmaztam pontosan, balra szorítja a péniszét... Te lehet ép nem.. Lehet te felfelé,.. Le vagy egyenesen..... de a maszturbaciotol gorbul ha erősen vered... És ha valaki nem néz utána esetleg attól még nem kell a másikat le pontozni...
2016. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, menj el urológushoz megmutatni! Inkább taperolja meg és készüljön róla fotósorozat 4 nővérke előtt, minthogy valami baja leszen!
2016. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 csucsugabi válasza:
Menj el mindenképp urológushoz, előbb utóbb úgy is el kell menned, inkább előbb,mint hogy nagyobb baj legyen
2018. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!