Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon érzékeny a makkom ez...

Nagyon érzékeny a makkom ez normális? Ha az ujjammal hozzáérek már fáj.15 fiú

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Igen ,az.Eljön majd az idő is ,mikor szeretnéd hogy az lenne .
2016. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Normális. Próbálj többször hozzáérni, pl. az esti fürdésnél a makkodat is mosd meg a kezeddel érintve! Az elején kellemetlen lesz, de fokozatosan csökkenni fog az érzékenység.
2016. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha szarazon ersz hozza, persze, hogy kellemetlen. A lanyoknal is ugyanilyen a csiklo. A makk es a csiklo elvileg anatomiailag megegyezik, szoval sejtem milyen erzes. :D
2016. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok!
2016. szept. 12. 06:55
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

A kérdésre azt írták a válaszolók,hogy normális,mert hogy ezt tapasztalták a sajátjukon .Az okát nem írták,pedig ok nincs okozat nélkül.Butaságot azonban tudnak,sok félét,hogy kell ezen változtatni,aminek egyébként káros utó hatása van .SEmmi felesleges nincs az emberi testen,még akkor sem ha pár eltávolitott szervvel is lehet élni .

A szemét nem kellene dörzsölgetni mert fiatalon élesen lát ? Öregségéra meg ugy is szeműveg kell.

Sokat keresgéltem,mire olvastam olyan orvosi írást,amiben leirták a fiatalkori makk érzékenység okát .

A kérdezőnek is megírtam.

Mindenkinek áll a lehetőség,hogy kutakodjon utána .

Csak azért nem teszem közzé,mert már láttam válaszaimat,kérdésekre megírva .Nem fogom másnak ki kaparni a gesztenyét .

2016. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!