Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves lány vagyok. Normális...

14 éves lány vagyok. Normális az ha a mellem érzékeny/fáj, ha hozzáérek, vagy kicsit erősebben megnyomom?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, lehet meg fog jönni
2015. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem ez nem olyan. Mielőtt megjön, olyan hogy feszül, meg ilyenek.

De ez már lassan 3 éve ilyen. Mindig. Úgy, belülről fáj... :(

2015. nov. 25. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Még fejlődésben vagy, tehát normális.
2015. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor is ha a korombeli lányoknak nem fáj?
2015. nov. 26. 16:28
 5/8 anonim válasza:
Igen, nekem is volt regen ilyen es nekem annyira, hogy melltartot is alig tudtam felvenni . Nagyon meg voltam ijedve , elmentunk orvoshoz es csak a hormonok miatt volt, es egy ideig meg fajt de utana magatol elmult bar tanacsolnam, hogy menj el akar a gyerekorvosodhoz (en is nala voltam) es nezze meg mert van akinek gyogyszert kell szednie de mondom nekem szornyu volt! Ha neked kibirhato csak kellemetlen elvileg nincs problema, amugy sincs csak rossz erzes!:) ne aggodj! L/18
2015. nov. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hú... KÖszönöm!!!! <3

Én is nagyon megijedtem... Oké. Akkor elmegyek dokihoz. Köszönöm mégegyszer! :)

2015. nov. 28. 15:42
 7/8 lawrence84 válasza:
Én tovább megyek,elárulom,hogy fiú vagyok,és még nekem is volt ilyen problémám 11-12 évesen!(nem röhög! :D )Az orvos azt mondta,egyáltalán nem ritka dolog fiúk esetében sem ez a probléma a nemi érés idején!Majd össze f.stam magam,ha például eltaláltak ott labdával,vagy hülyéskedés közben mellbe vágott valaki!Ennek már 20 éve,úgyhogy nem emlékszem pontosan de talán 2 év is eltelt,mire elmúlt.
2015. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:-D u.. Oke :-) :-). Koszonooom :-) :-)
2015. dec. 2. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!