Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem kapható HIV teszt?

Miért nem kapható HIV teszt?

Figyelt kérdés

Voltam nemrég egy budapesti kórházban ingyenes HIV vizsgálaton, ahol egy kis tűvel megszúrták az ujjam (kb. mint mikor vércukrot néznek) aztán egy kis lapocskára csöppentették, ami azthiszem elszíneződéssel mutatja, hogy ha beteg vagyok. Az lenne a kérdésem, hogy ha ez ilyen egyszerű akkor miért nem lehet kapni ilyen teszteket? Ez biztosan csökkentené a fertőződések számát, még ha párezer forint lenne a lapocska én személy szerint akkor is megvenném, mert szerintem ez fontos dolog és ennyit megérne az egészégem.


Hogyha esetleg tévedek és lehet ilyet vásárolni valaki tud nekem bővebb infót adni róla hogy hol mennyiért, vagy csak hogy mi a neve ennek?



2016. szept. 13. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta Neked, hogy nem lehet kapni!??
2016. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


OK, nem veheted meg magánszemélyként, de mindenesetre létezik :)

2016. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Receptre kerd.
2016. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tessék, itt egy félillegálisnak tűnő forrás:

[link]

2016. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azert nem tanacsos otthon csinalni , mert a legjobb ha szakember mondja meg az eredmenyt , akivel meg is lehet targyalni mindent ha baj van.

Nem maradsz egyedul az eredmennyel

2016. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Orbitális butaság. Legközelebb legalább gúglizz rá.


[link]

2016. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szolgáltatást keres, hanem terméket.
2016. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!