Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az ma már fura, hogy a saját...

Az ma már fura, hogy a saját farkam csak szőrösen tetszik nekem?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és kicsit kellemetlenül érzem magam, mert mindenki borotválja magának ma már, és olyan furán néznek kondiban, ha zuhanyozásra kerül sor.

Egyáltalán nem szégyellem, de olyan fura, hogy más meg annyira meg akar felelni másoknak, hogy inkább leszedi fullra.

Én pl mindig mosom, így ha szőrös is nincs szaga, szóval ezek ilyen városi legendák.

Az sem igaz, hogy ha leborotválod nagyobbnak tűnik, én pont fodítva vettem észre, ha a péniszed fölött szőr van akkor optikailag nagyobb az intim felület.

Lehet ez a borotválás dolog csak egy Gillette marketinges propaganda ami itt maradt a 2000-res évekből.

Pl nyugatabbra mindenki meghagyja magának.



2016. szept. 14. 13:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
Csak a nagyon nagy menőknek kötelező a test szőrtelenítise,akik versenyeken vesznek részt.Mert az esztétikai megjelenés is nagyon fontos.Egyébként ami neked jó,azt kell csinálni.
2016. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

De miért baj az, ha neked szőrösen vagy csupaszon tetszik?

Ne legyünk már egyformák... kinek ez, kinek az tetszik.

Én megnézem a csupaszt és a szőröset is, ha szép :)

2016. szept. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
Nekem szőrös. Párszor leborotváltam,de meguntam,marad így. Nejemnek sem tetszett csupaszon,és meg is kérdezte,talán biszex lettem?
2016. szept. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem mindenkinek más áll jól, láttam már akinek nagyon bénán nézett ki csupaszra borotválva, de tény hogy van akinek az áll jól. Én csak trimmelni szoktam pl. Neked kell eldönteni, hogy hogyan tetszik, hogy kényelmes. Ha gondolod, küldj képet, max elmondom a véleményem, ha ennyire kíváncsi vagy, hogy mások mit gondolnak
2016. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2016. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem fura,a csupasz a fura,férfiatlan.Én meg csupaszt nem látom nagyon,eleve másnapra már bújik elő a szőrzet.Ahjozhogy folyton csupasz legyen 1-2 naponta kellene borotválni
2016. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
31%
En pl nem szeretem, ha egy pasi borotvalja, mert amikor borostas, kidorzsol es az nagyon kellemetlen. De nekem az a tapasztalatom, hogy 30-asok inkabb a pamacsra szavaznak.
2016. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
47%
Attól függ milyen, hogy milyen hosszú;)
2017. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 szamo77db ***** válasza:
73%
Soha egy szálat le nem vágtam a szőrömből. Kivéve persze az arcomat. Ha neked szőrösen tetszik, ne vágd le. Azzal pedig ne törődj, hogy ki mit mond és csinál!
2017. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!