Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől nagyok a melleim? 21 F...

Mitől nagyok a melleim? 21 F Többi lent!

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy férfi létemre nagyok/(hegyesek) a melleim,de amugy olyan vekony vagyok,hogy szinte mar azt mondjak ram hogy csontváz vagyok. Olyan a testem,hogy a lábaim vékonyak mint a bot,a seggem mar ilyen zsíros meg a hasam is zsíros,de a melleim azok a leghájasabbak,es olyak mint a kislányoknak! Es nagyon-nagyon rossz mert pl. oltozkodesnel is mindig olyan ruhat kell vennem,hogy ne latszodjanak a melleim! Mit tegyek 21 évesen ezzel a problémával,én férfikont akarom magam érezni nem pedig nőként! Kérem,aki tud,az segítsen,köszönöm. Bocsi a helyesirasi hibaimert,csak gyorsan irtam.
2016. szept. 17. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Majd 25 évesen már mindened formára alakul .

Régen azt mondták,minden fiatalt a katonaság tesz férfiassá .Sajnos ez most nincs már .(részemről sajnos csak )

2016. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Unokatesómnak is nagyon nagyok voltak a mellei, sportoló, versenyző a srác egyébként. A keserű edzője addig mondta, hogy "átváltozol lánnyá, dagadék", hogy elment orvoshoz és leszivatta a melleiről a zsírt. Ami amúgy nem látszik meg rajta, ugyan olyan nagynak tűnik :D

Állítólag sok női hormonja van.

2016. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hormonzavaros vagy, menj el orvoshoz! :)
2016. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!