Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehetne izgalmasabbá...

Hogyan lehetne izgalmasabbá tenni a maszturbációt?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, de ez van :D

Unom már, ha csak kiverem. Csak két módon szoktam, "hagyományosan" egy kézzel, illetve hason fekve, ami nagyon izgató, de jó lenne valami újdonság. Ötlet? Tapasztalat?



2016. szept. 18. 11:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
Egy kérdés mi az a önszopás ? Az nem meleges ?? :D
2016. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Önszopás amikor a saját farkad a szádba veszed, és leszopod magadat. :) Lehet sokan melegesnek gondolják, de egyáltalán nem az. Ennyi erővel az is meleges lenne, ha a saját farkad kivered. Egy csomó hetero fiú csinálja, mert isteni jó érzés. Én is imádom szopni magam. :)


Itt egy video, bár nem megy túl mélyre a srácnak, én sokkal jobban be bírom kapni :)

[link]

2016. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Vegyél tapadó korongos mű faszt és ülj bele közben verjed és izgasd a golyóidat.Ugrálj rajta had csattogjon
2016. okt. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Végy egy jól megnőtt sütőtököt vágd le az egyik végét majd kapard ki a belsejét akkorára amilyen vastag a banánod.Utána a meleg érzet érdekébe tedd be a mikróba a tököt egy kis időre.Az érzés garantált,viccen kívül én megpróbáltam,nem a legigazibb,de újdonságnak jó.
2016. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!