Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Okozhat a herevisszér fejlődés...

Okozhat a herevisszér fejlődési vagy hormonális gondokat serdülő korban?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, januárban töltöm a 19-et, és kb 2 éve jelen van nálam a herevisszér. Voltam vele orvosnál, de azt mondta hogy nincs olyan stádiumban, hogy műteni kelljen, ha csak nem fáj vagy én nem kérem. A másik dolog, a legtöbb osztálytársamnak már van normális arcszőrzete, és nekem is valamennyire, csak elég kezdetleges és kevés (állon és ajak alatt normálisabb viszonylag, máshol nem igen). Attól tartok, hogy ez valami hormonális probléma miatt van, amit a herevisszér okoz. Persze az is lehet, hogy csak szimplán későn érő vagyok, mivel a családban ez nálunk gyakori. Okozhatja ezt a herevisszér, vagy csak egyszerűen türelmesnek kéne lennem, és idővel kialakul nálam is a férfiasabb külső?
2016. szept. 18. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A szőrösödésért a tesztoszteron férfi hormon a felelős .

Ennek majd egésze a herékben termelődik .Ha a here nem teljesen egészszéges ,akkor a szerepét sem tudja betölteni maradék nélkül .Tehát bent a pakliban .A meglévő víszér visszafejlődni nem fog .Megoldása csak műtéti úton lehetséges már csak .Érdekes a az orvos kijelentése.Nem kérted ezzel már le is védte magát .Fogorvosi eset.Pici még a lyuk,nem kell hozzányúlni .

Aztán majd húzás lesz a vége .

2016. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ez hormonális probléma. Idővel majd neked is lesz rendes arcszőrzeted. Ha az orvos megvizsgált, és úgy találta, hogy a műtét nem indokolt, akkor ne izgulj miatta! Ha panaszokat, fájdalmat nem okoz, akkor elég, ha időnként ellenőrizteted.
2016. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Professzor úr itt is mondja azt észt. Ha úgy gondolja az orvos, hogy még nem kell műteni, mert nem okoz problémát és nem is olyan stádiumban van akkor felesleges műteni.


Fogorvospélda rossz. Ha pici a lyuk és nem szuvas nem biztos, hogy azonnal hozzányúl. ;)

2016. szept. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!