Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akkoris lelankad a pénisz ha...

Akkoris lelankad a pénisz ha nem engedjük hogy jöjön sperma? De élvezés van

Figyelt kérdés

úgytudom ezaz a pc izomzat(lehet nem) hugyozó izom

én úgyveszem észre hogy igen ilyenkoris,de lehet nem mert utána má nem "játszok" a répával


2010. ápr. 24. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek miért foglalkoznak állandóan a nemi szervükkel? o.O
2010. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet de qurvára nem egészséges...
2010. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom..Nekem élvezés után sem lankad le az utóbbi hónapokban, pedig nem csinálok semmit máshogy, csak jobban felvagyok izgulva...
2010. ápr. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:mert fontos szerv??ne csodálkoz ha csak nemiszerves kérdéseket látsz.meny a motorokra ott nemfogsz

2.válaszolónak:mért?

3.válaszolónak:jó hát nekem is állva marad de csak olyan 3perc

2010. ápr. 25. 10:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Az egyébként számomra nem érthető, hogy "élvezés van, de nem jön sperma". Ez egy meglehetősen ritka dolog, nekem eddigi kb 25.000 elélvezésem során ha 10* fordult ilyen elő.


Egyébként a pénisz olyan, mint a repülő. Olyan még nem fordult elő, hogy a repülő fennmaradt volna.

2010. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem.ezt én csinálom magamnak

hogy nem lövel ki spermát

2010. ápr. 25. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, továbbra sem értelek!

Elélvezel, de magadnak csinálod, hogy ne lövellj ki spermát?

Magyarázd már el, kérlek!

2010. ápr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1:23-as vagyok. Úgy értem, hogy a második "sorozatig" nem lankadok le. És mivel a második "menet" igen hosszú, ezért nem is probálkozok tovább. A helyzet az az, hogy érzem, hogy agyilag valami késztet, hogy hagyjam abba első élvezés után (gondolom ösztönös, valami biologiai dolog). Egy ideig olyan kellemetlen túl irritált érzés (2-3 perc), aztán lassan megint "jó lesz", és utána 1, másfél órán keresztül birom. Régebben maszturbáláskor is mindig kiváncsi voltam, hogy mi törénik, ha folytatom a dolgot élvezés után. Évekig gyakoroltam... Sztem érdemes kipróbálni, ha szeretitek a párotokat, és féltek, hogy nem mindig sikerül megfelelően kielégíteni...
2010. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

megfeszítek valami izmot a péniszemen

ugyan az mikor hugyozol és meg birod szakítani

na ugyen ezt csinálom énis elélvezéskor és így nem lővel ki ondót

másik válaszoló:egyszer hagyod hogy elmész és fojtatod?nemértem

a megszakítósra gondolsz???

2010. ápr. 26. 16:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazából nem érdekes, na mindegy. Szval mezei módon elélvezek, majd (szinte megállás nékül) folytatom a szeretkezést tovább... Sztem a legtöbben csak azért nem csinálják ugyanezt, mert az élvezés után hirtelen, olyan érdektelenné válik a dolog. De ha szereted a partnered, akkor folytatod a szexet (ha ő is benne van), és pár perc múlva már neked is jól fog esni. Ez azért jó, mert nem kell félned, hogy korán elsülsz. Én 15-20 perc után elmegyek, de utána a 2-dik 1 - 1.5 óráig tart, közte minimális szünettel (1 perc).
2010. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!