Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol lehet férfiaknak hpv...

Hol lehet férfiaknak hpv szűrésre menni Budapesten?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam szexuális kapcsolatban egy lánnyal, aki három héttel később azzal vádol, hogy HPV fertőzést kapott el tőlem, a nőgyógyásza szerint condilomája van. Természetesen azonnal szeretnék elmenni egy szűrővizsgálatra.


Egyébként nincs és nem is volt soha látható szemölcsöm, a két korábbi exemnek nem volt problémája, illetve a szűréseik negatívak voltak. Nem gondolom, hogy én okozhattam volna a fertőzést, de szeretnék tudni arról, hogy ha elkaptam.



2016. szept. 27. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Felkeresed az orvosodat és kérsz tőle egy beutalót.
2016. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Péterfy kórházban voltam anno pár éve más okból nemi betegség szűrésen, oda nem kellett beutaló. (Visszamennék oda, csak már nem ahhoz a körzethez tartozom.) Változott valami?
2016. szept. 27. 22:02
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia,

Nekem anno ezt javasolták: [link]

Írd be a google-ba, hogy körúti rendelő, ott csinálnak ilyen szúrővizsgálatot.

2016. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Elmentél? El tudod mondani, hogy folyt?
2016. szept. 28. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
A hímvessző belsejéből vesznek mintát. Amúgy a vírusnak több "lappangási ideje" van, mint három hét. Kizártnak tartom, hogy Tőled kapta volna el.
2016. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyébként én is, viszont pont ezért félek, hogy esetleg én elkaphattam tőle. Szóval, ha most negatív, negyed év múlva akkor is vissza kell mennem még egy körre. :\


Egyébként egyszer nagyon megijedtem már ilyen témában (szerencsére téves riasztás volt), azóta szex után mindig használok intim szappant, továbbá egy karragén tartalmú síkosítót, ami a szakirodalom szerint gátolja a hpv fertőzést két különböző mechanizmussal. (Elég drága is...) De ettől függetlenül még mindig görcsben áll a gyomrom.

2016. szept. 29. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!