Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukuletem van! Mikor...

Fitymaszukuletem van! Mikor hatrahuzom egy gyuru szeru borreteg szorul a makkom ala es szoritja a peniszem testet! MILYEN HAZI MEGOLDAS van?

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 18:31
 1/4 Molyember ***** válasza:
Otthonról mész orvoshoz.
2016. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Miért nem akarsz orvoshoz menni?
2016. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Megpróbálhatod nyújtani, úgy hogy felhúzod a bőrt. Persze nem teljesen a makk mögé, hanem csak valameddig ahol már feszül. Beletelik egy kis időbe, de megtudod magadnak "lazítani". Fürdés közben a kádban is nyugodtan lehet.
2016. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meleg vízben,kádban valóban napi szinten tornáztathatod,hátrahúzogathatod de csak óvatosan a fitymád ,ahogy az előttem író leírta,pár hónap alatt javulást tapasztalhatsz de ha nem válik be akkor urológushoz menj el,beutaló nem kell,14 éves kortól egyedül elmehetsz,telefonon célszerű akár időpontot kérni,lehet az orvos szteroidos krémet írhat fel
2016. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!