Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukuletem van?

Tozser Alex kérdése:

Fitymaszukuletem van?

Figyelt kérdés

Relativ fitymaszukuletem van doki nemlatta meg. 13/F


Szoktam huzgalni este furdeskor, javulni is javul, volt olyan hogy allva is teljesen hatrament, miutan bejarattam, meg kenegetem neogramormon kenoccsel.

1 dolog miatt vagyok ketsegbeesve.

Hegekre lettem figyelmes, de nemtudom mar miota van ott szerintem mar nagyon regota. Azzal most milenne a teendo?Befog szukulni?A hegre neogramormon kenocsot irtak.

Urologushoz nemakarok menni, eleve kinos, meg meg panikbeteg is vagyok.

Jol megy ez a hazi patika, de a hegek miatt ketsegbe vagyok esve.

Velemenyek?

Egyepkent zuhanyozni szoktam nem furdeni, viz alatt huzogatni hasznosabb lenne, minthogy odatartom ?


2016. jan. 10. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Az hogy berepedezett, pont azt mutatja hogy ez a házi patika rohadtul nem megy jól, és csak több kárt csinálsz vele mint hasznot. Orvossal kéne megnézetni.
2016. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem jó magadat otthon kezelni, hacsak nem végeztél el egy Orvosi Egyetemet ;)
2016. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1) ha hegesedik, túl durván csinálsz valamit. Voltak sebek előtte? vérzett valami? (ha nem akkor mondjuk nem biztos hogy tényleg hegekről van szó...) de amúgy sokat segítene hogy ha meg tudnád mondani, hol is vannak ezek a hegek, meg hogy ki és mikor látta, hogy neogranormont írtak fel rá

2) a nyújtással kapcsolatban ne használd a neogranormont, nem arra való. hámosító kenőcs, nem akarunk a fityma belső oldalán és a makkon semmit se hámosítani, főleg ha nincs rajta sérülés

3) a víz nem számít

4) ne legyél durva magadhoz

2016. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A hegek már régota vannak ott. Kivulrol nemjatszik de ahogy felhuzom es legorbul a fityma, rajta van 1 vozszintes csikban par heg.

Feltelezesem szerint 6 eves koromban lrvolt tapadva es az orvos rarantott egy hatalmasatt ami nagyon fajt..

Mar regota van ez a heg ott.,

Nemszoktam durvan csinalni semmit, addig megyek el amig nem faj.vagymeg addigsem.

2016. jan. 11. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Azokat nem hiszem, hogy neogranormonnal meg lehet szüntetni...
2016. jan. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon régóta van a heg ott akkor nem a fityma tornáztatástól van.De a fitymát csak nagyon óvatosan szabad hátrahúzkodni.
2016. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Urológián csak tud férfi orvos van és van elkülönített vizsgálórész,ha mégis elmennél.Beutaló nem kell,csak a rendelésre elmenni vagy telefonon időpontot kérni lehet előre,tb kártyát,személyit kell vinni.14 éves kortól lehet egyedül menni.

De ha van más orvos akiben megbízol azt is megkérheted hogy nézze meg.

2016. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!