Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a csomó a péniszemen?

Mi lehet ez a csomó a péniszemen?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok a makkom alatt kB 2-3 centire találtam egy kB fél centi nagy csomót kB fél éve. Kemény, de eggyáltalán nem fáj főleg merev állapotban kitapintható de lankadt állapotban is ki lehet tapintani csak akkor nehezebb. Ha valaki tudja mi lehet ez akkor írjon. El akarok menni urulógushoz csak nemtudom hogy azt lehet-e egyedül 18 év alatt. Ha erről van valakinek valami információja akkor az sokat segítene.

2016. okt. 6. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmehetsz nyugodtan 18 alatt is. Csak akkor kell szülő ha valami beavatkozást kellene csinálniuk. De azt úgyxse azonnal ott helyben csinálják meg.
2016. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És valami ötlet hogy ez mi lehet?
2016. okt. 11. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán egy zsírcsomó, vagy nemtudom. Az urológus szerintem tud biztosat mondani. Érdekelne majd hogy mi volt az.
2016. okt. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!