Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem? Vagy...

Steven008 kérdése:

Rövid a fitymafékem? Vagy felesleges ezzel foglalkoznom? (privátban kép) 22/F

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és azt szeretném megkérdezni hogy mikortól számít a fitymafék rövidnek? Az a helyzet,hogy alap helyzetbe a fitymámat minden gond nélkül a makk mögé tudom húzni, merev állapotban is hátra tudom húzni a fitymámat a makk alá kb.1-2 cm-re de attól lejjebb már nem nagyon tudom húzni mert akkor már érzem hogy feszül. A lényeg, tehát hogyha lehúzom a makkom alá 1-2 cm-re a fitymám és tovább akarom húzni akkor az is meg csak akkor már eléggé megfeszül. Így is a makk mögé tudom húzni, de ha tovább húznám , vagy erőteljesebben akkor a faszülő érzés ismét fellép. Illetve mikor a fitymám a makk mögött van és én tovább húzom a bőrt hátra a makkom enyhén előre bukik. A kérdésem tehát, hogy ez lehet e a rövid fék miatt? És ha igen akkor mi a teendő?

Az elmúlt években voltam számos urológiai vizsgálaton,igaz hogy nem emiatt a "probléma" miatt hanem azért mert kissé balra görbül a péniszem és ezeken az urológiai és andrológiai vizsgálatokon eléggé tüzetesen megvizsgálták a péniszemet,még merev állapotban készült felvételeket is kellet mutatnom az orvos a vizsgálat után azt mondta hogy semmiféle hegesedés nincs és hogy a görbülettel semmi teendő nincs azt sem említette hogy rövid lenne a fékem. Iga hogy nem ezzel a problémával mentem el a vizsgálatokra ()urólógiai,andrológiai) vizsgálat de szerintem ha probléma lenne akkor az engem vizsgált szakorvosok biztosan szóltak volna hogy a fitymafékemmel baj van vagy valami ilyesmi. Ön szerint is szóltak volna a szakorvosok hogyha látták volna hogy probléma van!? Egyébként eddig a szexuális életemmel semmi probléma nem volt bár még óvszer nélkül nem szexeltem egy lánnyal sem.

Komoly a baj? Szükséges lenne újabb urológust felkeresnem? Vagy feleslegesen aggódom? Szóltak volna ha baj van? Normális ez?

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :)



2016. okt. 11. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
De mért szeretnéd a makkod alá több mint 1-2 centire húzni ? Mi szükséged erre ?
2016. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából,a makkról letudom húzni a búrt de attól lejjebb már csak egy kicsit! És félek hogy ez baj! :$
2016. okt. 11. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a makkról le tudod húzni teljesen és nem akadályoz a tisztálkodásban akkor nincs rövid féked. De ha nmen nyugtat meg az írás, privátban dobd át a képet. :)
2016. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is rövid eléggé.A szexben eddig még nem akadályozott.

Küldj egy képet ha gondolod

2016. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden teljesen rendben. Ez így normálisnak hangzik. És igazad van, szólt volna az orvosod, ha gond lenne. De ha gondolod, dobj át egy képet, megnézhetem, nekem volt ilyen jellegű problémám.
2016. okt. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ugyanez a problémám...de elmentem orvoshoz es elmondta mit csináljak! Gyere privibe..küldj kepet
2016. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen gondom volt aztan mikor gumi nelkul analba toltam az exem....hat finoman szolva besz**rtam annyira megfeszult. En korrigaltattam. De igazabol ha van ra idod otthon is tudod kezelni a dolgot. Irj ram segitek.
2016. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 andante ***** válasza:
54%

:) :) :)

Figyu!!!

Semmi gondod sincs, hidd el!!!

Fel jön a bőr, tudsz közösülni, tudsz majd családot alapítani!

A többieknek meg kűld el a képet a "szerszámról" és hidd el lesz köztük olyan is, aki majd a tel. számodat is fogja kérni!

:) :) :)

2016. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!