Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy rövid a fitymafékem? 13/F

Figyelt kérdés
80%-ban biztos vagyok benne hogy rövid a fitymafékem. Nem tudom hogyan mondjam el a szüleimnek :S Félek a reakciójuktól. Mert ha elmondanám meg kérdezné hogy honnan veszem hogy rövid a fityma fékem, meg hogy hagy nézzék meg ááá én ezt nem akarom :S nem tudom mit csináljak :SS

2016. aug. 24. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Csak állj eléjük és mond el.
2016. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát megértem, hogy nem akarod, hogy megnézzék a szüleid. És ha a gyerekorvos nézné meg? Vagy az még rosszabb? Valakinek muszáj látnia, mert nem is biztos, hogy fennáll nálad ez a probléma.
2016. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Én 26 éves koromig (poén következik) HÚZTAM - halasztottam, de előbb vagy utóbb el kell vele menned egy orvoshoz, tisztább sor még így fiatalon megtenni ezt a dolgot, az elején biztosan kellemetlen lesz a szituáció, de legalább nem kell azon stresszelned, hogy mi lenne ha...
2016. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De hogyan mondjam el? Szinte rettegek :S
2016. aug. 24. 11:05
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem beszélj apukáddal négyszemközt, hogy van egy problémád és szükséged van segítségre. Vele azért mégse olyan ciki megbeszélni a témát hiszen neki is répa van a lába közt. Sok sikert. ;-)
2016. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
xD köszi :)
2016. aug. 24. 11:55
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem fogom elmondani még. találtam egy ún. fityma tágító tornát. a melegvízben kell húzogatni a bőrt egyre hátrébb és hátrébb. 1 hónap múlva helyre jöhet. Ha ez sem válik be akkor jöhet a műtét :'(
2016. aug. 24. 12:15
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem mindenképpen mondd el, legalább Apukádnak, de ugyis elmondja Anyudnak. Mondd meg neki, hogy négyszemközt akarsz vele beszélgetni sé nagyon kínos neked, de ő talán tudna segíteni, hova fordulj, milyen szakemberhez ezzel segítségért.
2016. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is Apukádhoz fordulj. Simán mondod, hogy szerinted szűkületed van. Ha megkérdezi, hogy vetted észre azt mondod, hogy fürdés közben nyilván meg akartad mosni a fitymád alatt is magad, mint ahogy az természetes és akkor tűnt fel. Biztos nem fog kinevetni/haragudni vagy bármi hasonló, nem tudom pontosan mitől félsz.

Megnézni meg legalább a doki úgy is megfogja nézni. Hidd el egy felnőttnek sem a te rudid az első és nem is a második amit lát...

2016. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy rövid? :) Anno ilyen korban nekem sem ment le teljesen... Aztán ment simán. :) Ebbe a korban még fejlődik... Szóval nem is értem miért aggódnak 13-14 évesek emiatt. :D
2016. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!