Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet Lichen Planus?

Ez lehet Lichen Planus?

Figyelt kérdés

Megijedtem kicsit hogy szifiliszem van mert a betegség 2. szakaszának tüneteit tapasztaltam a nemi szervemen, de nem olyan rondák és létványosak mint a képeken. Keresgéltem még tovább és láttam hogy a Lichen Planus

tünetei is így néznek ki, csak nem olyan látványosak, jobban hasonlítanak arra mint amilyen nekem van. Viszont azt írták róla hogy viszketéssel jár és hogy főleg középkorú embereknél, azon belül is nőknél fordul elő gyakrabban.

Az lenne a kérdésem hogy ezektől eltekintve attól még van rá esély hogy Lichen Planus-om van?



2016. okt. 11. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A lichen planusról kb. semmit nem tud még az orvostudomány, lövésük sincs, mi okozza. A legjellemzőbb tünet, hogy ahol vakarod a bőrödet, ott nagyon erősen viszkető pattanások nőnek ki, és ez bárhol lehet. Szóval ha ilyen terjedő nyavalyád van, ami nem csalán-kiütés, akkor lehet hogy lichen planus.
2016. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát eleinte úgy láttam hogy csak a péniszem alsó részén van, utána a makkon is lett. Viszont nem vakarom mivel nem is viszket. De viszont a megjelenése előtt volt egy hetem amikor napi átlag 2 alkalommal maszturbáltam.
2016. okt. 11. 23:04
 3/3 A kérdező kommentje:
És ez csak a péniszemen van, vakarózni szoktam máshol de sehol sincs ilyenem csak a péniszemen
2016. okt. 11. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!