Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Apák, ti hogy vagytok a...

Apák, ti hogy vagytok a fiaitokkal?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam egy kérdést, ahol apákat kérdezték, hogy mit szólnak a fiaik méretéhez. Most a kérdés az lenne, hogy ti most ezt így megtárgyaljátok velük? vagy látjátok? és ha látjátok, hol? vagy hogyan? Meséljétek már el, nekem kicsit fura, hogy az apák a gyerekük méretéről milyen jól tájékozottak.

2016. okt. 13. 00:03
 1/8 anonim válasza:
93%

Ugyan nem nekem szól a kérdés, de azért hasznos lesz a válaszom szerintem.


Szóval egy 17 éves srác vagyok, szerencsére apámmal elég nyíltan beszélünk ezekről a dolgokról. Amikor a méretről volt szó azt mondta, emiatt ne aggódjak, őt még ezért egy nő sem utasította vissza, szóval nem para. :-) De konkrét centikről nem beszéltünk. Mivel egy házban élünk megesik hogy meglátjuk egymásét (állva is, főleg ő az enyémet XD) de nem hasonlígatjuk össze. :-) Amúgy nem lepne meg, ha az enyém kicsit nagyobb lenne mint az öregnek, mivel magasabb vagyok nála, így valószínű lent is nagyobbra nőttem. :D

2016. okt. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ne értsetek félre, nem történetet akarok, csak érdekelne, hogy azért tudjátok mert esetleg ilyen jó a kapcsolatotok egymással, hogy mindent megbeszéltek, vagy vmi más az oka?
2016. okt. 14. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekünk jó a kapcsolatunk nem zavar ha látjuk egymásét igy tudja hogy mekkora van

Még nem sikerült lehagynom méretbe

szoktunk szexről beszélgetni az a jó hogy lehet vele erről is

Láttuk már egymásét állva is

2016. okt. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
milyen szituációban láttátok egymásét állva???
2016. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez egy érdekes kérdés...
2016. nov. 11. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mióta coming outoltam apámnak, hozzám szólnia is nehézkes, nem hogy a farkunk méretéről társalognánk :'D

16f

2016. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szegényke :* eros személyiség vagy...
2016. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnállak.
2016. nov. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!