Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hova menjek ezzel a betegségge...

Hova menjek ezzel a betegséggel? Meg szeretnék gyógyulni?

Figyelt kérdés

Kb. márciusban találtam 2 kisebb szemölcsöt a húgycsövemben belül. Aztán elmentem urologushoz adott ecsetelőt, leszedtem vele a szemölcsöt, de kiújúlt. Közben amég nem volt szemölcs mentem nemibeteg gondozóba is, hogy mégis mi ez a betegség, ott tájékoztattak róla, de mivel a húgycsőben volt azt mondták ez urológia.

Jópár alkalommal kiújult mindig leecseteltem, majd csináltak az urologián tesztet HPV -re, és az kimutatta, hogy van 2 típusú, nem tudom pontosan szám szerint de alacsony kockázatú. Kérdezte az orvos, hogy mivel a húgycsőben van, nem okoz e gondot a pisilés? Én mondtam hogy nem. Adott rá antibiotikumot, azt mondta hogy nem 100% hogy meggyógyít az a szer, hát nem is így lett.

Szóval ez van most, mit tegyek? Lehet hogy örökre így kell élnem és nem szexelhetek? Meg félnem hogy lehet valami urologiai problémám ezen kivül?

Milyen gyógymód létezik ha létezik egyáltalán?

El vagyok keseredve



2016. okt. 16. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Legtobbszor az alacsony kockazatu hpv 2 ev alatt eltunik, legyozi a szervezet. Erositsd az immunrendszered, jarj az orvoshoz, rendszeresen keszittess hpv tesztet, egy ido utan valoszunuleg negativ lesz. Ne add at senkinek!!! Erre nagyon vigyazz.
2016. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg képes legyőzni a szervezeted. Orvos is ír ki immunerősítőt, ismerősnek az eltakarította már a szemölcseit és vissza sem tértek azóta. Valamint igyál grapefruitcseppet, az is nagyon nagyon jó.
2016. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szex lehet, de ezért ajánlatos a gumióvszer.
2016. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!