Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért olyan lusta a pasi még...

Miért olyan lusta a pasi még arra is, hogy kimenjen pisilni?

Figyelt kérdés
Éjjelente egy nagyobb szájú teás flakonba pisil, ha kell neki. Azt mondja így sokkal kényelmesebb.
2016. okt. 22. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
ez azért már kicsit durva. ilyen lusta??? tegye már meg azt a pár lépést! ilyenről még sosem halottam! nagyon lustának kell lennie ha nem bír kimenni, vagy van valamilyen baja
2016. okt. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hátha napközben meg akarja inni... :)
2016. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Régen az éjjeliedények használata teljesen általános volt, mert az illemhely és az oda vezető útvonal nem volt fűtve, főleg falun: télen kössön kapcát, húzzon csizmát, nagykabátot csak azért, hogy a bokorig elmenjen?

Szóval szerintem nem annyira gáz, ha valaki higiénikusan megoldja. Az viszont gáz, ha kizárólag lustaságból teszi, és nem azért, mert pl. nincs pénze vagy lehetősége fűteni a szobán kívüli helyiségeket, vagy hajlamos az alvászavarokra, és nem akarja magát a kelleténél jobban felébreszteni, stb.

2016. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb. egy-két hónapja volt itt fenn egy kérdés, amiben a srác arról érdeklődött, hogy miért baj az, ha ő nem megy ki éjjel, hanem egy előre bekészített üvegbe csurgat inkább. Kérdezte ezt azért, mert a barátnőjének nem tetszett a dolog...

Szerintem keress rá a kérdésre, bár kulcsszavakat nem tudok adni. Mindenesetre ekkora lustaság mellett én nem jósolok hosszú életet egy kapcsolatnak. Ki tudja, mikor rukkol elő valami még nagyobb agyamentséggel pusztán lustaságból (pl. lecsukható tetejű vödörbe akar majd kakilni éjjel, vagy a vacsit is az ágyban akarja majd megfőzni, vagy mittudomén).

2016. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
És ha kakkantani kell? Azt is az üvegbe tolja?
2016. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is csináltam egy időben, holott pár lépésre volt a vc, de ha gamelni kellett, akkor nem lehetett otthagyni :P Régi szép idők, elteltek, nem szabad ennyire lusta lenni!
2016. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!