Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szakáll kopása van/volt...

Szakáll kopása van/volt valakinek? 28 éves férfi vagyok. Lassan egy éve kopik 2 kör alakú foltban a szakállam. Egy jó bőrgyógyászra lenne szükségem aki találkozott már ilyen problémával.

Figyelt kérdés
Voltam már mindenféle kivizsgáláson , voltam több bőrgyógyásznál is senki nem tudott segíteni. A foltok pedig nőnek...

#szakállkopás
2016. okt. 24. 15:35
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nekem kb 3 éve volt egy olyan problémám ,hogy először a hajam egy kis kör alakban kihullott ,majd egyre nagyobb lett. Akkor bőrgyógyász góc,gyulladás kutatást kezdeményezett + vérvétel + fogorvos! Közben a hajam visszanőtt ,de közben elkezdett a szakállam egy kb kör alakban kihullani ,ami egyre nagyobb lett. Volt egy bölcsesség fogam ,ami be volt gyulladva (bent nőtt ki ferdén) ,na ez volt a ludas ,kihúzták és nem volt problémám több (kopp,kopp,kopp)
2016. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!