Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennem kell orvosi vizsgalatra...

Mennem kell orvosi vizsgalatra férfi vagyok 18éves? Mire számitsak, milyen vizsgalatok, mit vizsgalnak, milyen?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 18:48
 1/9 anonim válasza:
Egyáltalán miért kell vizsgálatra menned, vagy mihez kell? Mert így nem csak hogy nem derül ki semmi a kérdésedből, de értékelhető választ se fogunk tudni adni...
2016. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tükrözés mindenképp lesz
2016. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem is azért kell menned, mert épp 18 lettél. Anno nekem se kellett.
2016. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Katonának mennek
2016. okt. 21. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet tüzetesen átvizsgálnak..... sok mindent megnézhetnek, pl a tüdőd, szíved akár még a férfiasságod is, bár abban nem vagyok biztos.
2016. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ahova szeretnél menni, biztosan le van írva mik azok amik várhatóak, és mi az amit majd magadnak kell elintézni.

Én még amikor a rendészetre jelentkeztem, vinni kellett urológiai leletet, majd külön voltunk üzemorvosnál a felvételi során ahol volt vér illetve vizeletvétel, ekg, hallásvizsgálat, szemvizsgálat (táblaolvasás, babos könyv), illetve a végtagok működését is leellenőrizték. Nem utolsósorban volt pszichológia vizsgálatot is. Elvileg a fogakat is ellenőrizniük kellett volna, nálunk ez nem történt meg, de az is lehet hogy utána néztek az adatbázisban.

Szerintem hasonlóképpen járnak el a katonáknál is.

2016. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Katonáknak van urológiai vizsgálat tudtommal,urológiára is beutalják őket.Heréket,fitymát és prosztatát is néznek.
2016. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A honvédségbe jelentkezéshez miért szükséges az urológia?
2016. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as azt én se tudom mért kell,nem azzal fog dolgozni.😁De az iskolai pénisz vizsgálatot amikről mostanában.hallani sem értem.
2016. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!