Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kamu vagy igaz? Tényleg káros...

Kamu vagy igaz? Tényleg káros a telefont a zsebedben tartani?

Figyelt kérdés
Aminap hallottam, hogy elméletileg káros az egészségre ha a zsebúnkben hordjuk a telefonunk. Ez igaz vagy csak kamu? Ha igaz akkor mire van hatással, milyen szövődményei lehetnek? Azt hallottam, hogy hatással van a spermiumszámra. Ha tényleg így van lehet ezen még változtatni? Kicsit beparáztam mert az első telefonom óta, vagyis öt éve mindig a zsebemben hordom a telefonom.

2016. okt. 25. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben kamu.
2016. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kicsit cizelláltabban fogalmaznék, mint első válaszoló. A mobiltelefon káros hatását a nemzőképességre eddig nem sikerült statisztikai hibahatáron kívül kimutatni, ugyanakkor a káros hatást egyértelműen, bizonyíthatóan cáfolni sem sikerült ezidáig senkinek. Egyébként pedig a mai világban rengeteg frekvenciájú, és energiájú elektromágneses sugárzás tengerében élünk, aminek a hosszú távú hatásairól gyakorlatilag semmit nem tudunk. Lehet, hogy idővel hatalmas grimbuszt fog okozni, de az is lehet, hogy az ember genetikailag teljesen alkalmazkodni fog hozzá.
2016. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha Galaxy Note 7-ed van, akkor biztos igaz :D
2016. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 meszike91 ***** válasza:

A spermiumszámra a hő hat rosszul. Ezért nem jó ölbe téve laptopzni. Az közvetlenül melegíti a heréket, a herék pont azért vannak a testen kívül (zacskóban), hogy a testnél hidegebbek legyenek. A laptop rendes használat mellett viszont melegebb a testénel, ezért káros a herékre.


Egy telefon szerintem nem termel annyi hőt, hogy az ártalmas legyen.

2016. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát ha Iphone 7-ed van akkor ne menny ki a napra. Mert kifogsz égni :D
2016. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!