Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire karos a spermakra a...

Mennyire karos a spermakra a tesztoszteron?

Figyelt kérdés

Parom 3 evvel ezelott hasznalta. Masfelevig (max 2èvig) heti 3 alkalommal.

Jovore tervezzuk a babât !

Azt olvastam hogy nagyon karos lehet ,de nem feltetlen hosszutavon.

Tippek? Tapasztalatok? Kerlek aki hulyeseget valaszolna, tartsa vissza!


2016. jún. 12. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Inkább nézz utána, mi a tesztoszteron...


Már kérdezted ezt korábban is

2016. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Tesztoszteron? Nem szteroidokra gondolsz?

A tesztoszteron egy alap férfi nemi hormon amit a herék termelnek.

2016. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Előző, a tesztó is szteroidnak számít, hiába termeli a test.

Attól még az egyik legenyhébb szer.

Nem értek hozzá különösebben, de 3 év távlatából egy szikrát nem aggódnék egy ilyen miatt, amit úgyis termelt a szervezete...

Mi a csuda lehet ebben nagyon káros? Mint a fehérjeporban a fehérje, ami, ugye, szintén valami extrém dolog, nincs is bennünk sok kiló s az étellel sem visszük be folyton...

De - tény, hogy nem vagyok szakértő. S nem tudom, mennyit használt, gondolom, a mennyiség nem mindegy.

2016. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Attól k€pződik.
2016. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
De a Sport,mozgás/Testépítésben Cortez, aki kvázi folyton ott van, többet tud segíteni, mert ő tolt tesztót pár éve, bár azt hiszem, röviden, de tuti ért hozzá.
2016. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Morozov ***** válasza:
95%
A tesztoszteron a szteránvázas hormonok (más néven szteroidok) közé tartozik. Tehát a fogalomzavarok enyhítése érdekében közlöm, hogy a szteroidok alapvetően teljesen természetes és szükséges tényezők a szervezetben. A gond azzal van, hogy ha az ember kívülről visz be tesztoszteront, akkor a szervezet le fogja csökkenteni a termelését. Ennek hosszú távon, a tesztoszteron-kúra befejezését követően az alap tesztoszteronszint csökkenése, ezáltal többek közt izomtömegvesztés és a csökkent hereműködés lesz a következménye, ami gyengébb minőségű és kevesebb spermium termelésével jár. Ezzel együtt van esély a gyereknemzésre, csak kisebb...hogy sikerül-e az meg csak egyféleképpen derülhet ki.
2016. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Ok,a tesztoszteron hormon,ami hatására k€pződik a sperma. Ez élettani tény.de ha az akárki aszonta,lehet,igaza van. A te esetedben. Az akárkik sűrün felülírják az anatómiát,meg az élettant. :)))
2016. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

100% hogy tesztoszteron.

Az is szteroidnak szamit! Nem lehett meg ilyen kerdesem mert ma tudtam ezt meg.

2016. jún. 13. 00:09
 9/18 A kérdező kommentje:

6# elvileg jol irja en is igy tajekozodtam errol az interneten.

Igazabol tapasztalat erdekel azert Irtam ide.

Ha kivulrol erkezik a tesztoszteron akkor leall az LH hormon es a tesztoszteron termelodes mert az agy jelet kap h van elegendo.. vagy ilyesmi. Van akinek nem all vissza a termelodes van akinek igen. Ezert van az h hiaba olvasgatok a neten es inkabb tapasztalat erdekelne. Azzal sem megyek sokkal tobbre. De megis csak valami...

2016. jún. 13. 00:12
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyebkent ment a zold kez. Es elso kettonek a kèk.
2016. jún. 13. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!