Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon fontos mi a probléma a...

Nagyon fontos mi a probléma a péniszemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ma fel akartam húzni a fitymámat és nem tudtam, teljesen oda van tapadva, és amikor próbálom felhúzni akkor látok valami fehér foltot ami belepi szerintem az egész makkot mi lehet az? És el fogok menni urológushoz, csak szerintetek mi lehet?

2016. okt. 25. 21:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
52%
Szifilisz
2016. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az mit jelent,és hogyan mitől alakult ki?Lehet gyógyítani?
2016. okt. 25. 21:10
 3/15 A kérdező kommentje:
Utána néztem mi az, és még szűz vagyok.És nem voltak ilyen dolgok mint pl a tenyéren stb csak a makkomon van valami fehér
2016. okt. 25. 21:15
 4/15 anonim ***** válasza:
Illene mosni minden nap...
2016. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon félek amit az első írt :( holnap nem megyek suliba azonnal megyek urológiára.Most nagyon hülye kérdésem lesz DE: belehalhatok? Levághatják?
2016. okt. 25. 21:25
 6/15 anonim válasza:
46%

Szia, nehogy komolyan vedd azt amit irtak, szimplan be akarnak fosatni

Nekem is volt ilyen kiskoromban, semmi komoly, valami szar novenyt eloirnak majd amit beleraksz a furdovizedbe, es az majd szepen segiti "lehozni" a letapadast... Eroltetni ne eroltesdd, de biztosithatlak rola h levagni nem fogjak, van erre millio humanosabb modszer is :)

2016. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Elozo valaszolo vagyok

Nekem papsajtot raktak anno a furdovizembe es segitett :) remelem sikerult megnyugtatnom!

2016. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi a? Xdd

Milyen szifilisz, nincs semmi bajod. Azért alakul ki, mert nem mosod rendszeresen.

Fürdj meg minden nap, lehet, h másnapra a lepedék ott lesz, de nem kezd el büdösödni.

Orvoshoz ne menj el.

2016. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De fitymaszűkületem is van :(
2016. okt. 25. 21:45
 10/15 H_Vivien ***** válasza:
100%

:D Ne szivassátok már csóri gyereket, totál be van tojva így is.

Szóval, valószínű csak le van tapadva a fitymád. A fehér valami pedig attól van, hogy összegyűlt alatta a mindennapi "kosz". Ne cibáld, azzal csak feltéped és fájni fog. Menj el dokihoz, ad krémet amivel kenni kell és ennyi.

Nem halsz bele és levágni sem fogják nyugi :)

2016. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!