Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítanátok a párotokkal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal a szex miatt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elmondva, nem jó a szex. Már többször áttárgyaltuk, akkor átmenetileg változott a dolog, de hosszútávon nem működik. Párom is belátta, hogy ilyen szempontból nem illünk össze, viszont minden más szempontból igen :(

Ha Ő úgy csinálja, hogy nekem jó legyen, akkor neki nem lesz jó, ha pedig úgy ahogy Ő szeretné akkor nekem nem....



2016. ápr. 2. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
sajnos de igen. ha nem juttok közös nevezőre akkor bizony ez meg fogja bélyegezni az egész kapcsolatot..
2016. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 RRR ***** válasza:
77%

nem

addig addig "kísérleteznék" amíg jó lenne mindkettőnknek

2016. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs, ha tényleg minden máshol annyira passzoltok és egy hullámhosszon vagytok, akkor tényleg addig kell kísérletezni, amíg mindenkinek jó nem lesz.
2016. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
az a helyzet Ő nagyon romantikus alkat, de én nem erre vágyom az ágyban és mint már írtam, 1000x átbeszéltük....
2016. ápr. 2. 23:20
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos nálam is ez volt a helyzet, csak annyi különbséggel, hogy nálunk a szex azert nem működött, mert túl sok volt az apró veszekedés. A sok veszekedés miatt, nem vágytunk a másikra az agyban sem.
2016. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Hiába beszéled át vele akár éveken keresztül is mint en van ami nem változik es mar a próbálkozás sem segít. Hiába van minden más teljesen rendben egy idő utan a frusztraltsag az egész kapcsolatra kihat.
2016. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam, hogy ha már többször is átbeszéltétek eredménytelenül, akkor két megoldás van: vagy nem húzátok az időt és szakítotok most vagy még együtt maradtok a az élet többi területe miatt, amiben jól elvagytok és megvárjátok amíg ezekre is ráteszi a bélyegét a rossz szexualitás... utóbbi esetben könnyebb lesz szakítani. Előbbinek viszont előnye, hogy igazi felnőttként, ésszerű döntést hozva, békében szép emlékekkel szakítotok.
2016. ápr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Ha nem jó a sex akkor veszve van minden! Vicc nélkül. Nem azt mondom, hogy ez a legfontosabb dolog, de megközelíti.

Nálunk pont az a probléma, hogy minden más szar, csak veszekedés az egész, de a sex összetart minket...Alapjáraton érzékeny, romantikus a barátnőm. Én egyáltalán nem...de a sexet mind a ketten szeretjük keményen űzni. 22F

2016. ápr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Azért azt tegyük hozzá, hogy az a nő aki együtt van a párjával jó ideje és néha kicsit sem vágyik a szeretkezésre. csak a baszásra az takarodjon. Lehet keménynek lenni az ágyban, de mi sem gépek vagyunk. Nem azért van párunk nekünk férfiaknak, hogy csapkodjuk a hátsóját és baszógépet játszunk. Nekünk is szükségünk van a gyengédségre. Nálunk ez vegyes. Van hogy vadul, de van, hogy romantikusan szeretkezünk. Egyikünknek sem okoz problémát a dolog. Ha neked csak ez jön be, irány a kovi pictures.
2016. ápr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mondtam egy szóval is, hogy sosem vágyom a romantikára?!?! De mindig az van...

Arról meg nem tehetek ha a keményebb szex jön be, ami nem egyezik meg azzal, amit írtál kedves utolsó.

2016. ápr. 3. 01:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!